Rüyada “Arı” Görmek

Arı
Rüyada Arı görmek ile alakalı tabirler, Rüyada Arı görmek ne anlama gelir? Rüyada arı yorumu Kıymeti yüksek, şânı büyük, dinine bağlı bir kimseye işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA ARI GÖRMEK:  Rüyada arı görmek güzel ve çok hayırlıdır, rüyada arı, bolluk, bereket genişlik anlamına gelir. Bir kimse Rüyasında arı görse o kişi ticaret ve iş hayatında, ve sosyal yaşamında aile hayatında çok mutlu, huzurlu ve başarılı olacağına rüyanız yorumlanır. Rüyada Arı görmek, özellikle de çalışkan zeki, ve düşünceli biri ile yorumlanır.

Rüya sahibi iş hayatında rakiplerine karşı açık görüşlü ve baya farklı başarılar ve zaferler elde edeceğine yorumlanır. Rüyada Arı görmek bazı rüya tabircilerine göre ise evliliğe ve özel hayatındaki saadetini evlilik yolunda ilerlemesine ve herkesin imrenerek konuştuğu ve baktığı biri olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Arı görmek ile alakalı bazı yorumlar; Rüyada arı görmek kişinin hayatının çok güzel, ömrünün de uzun olacağına delalet eder. Rüyada arı kovanından arıların içeri girip çıkması kazancın bol olacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine bereket içinde bir yaşama delalet eder. Rüyada arıyı bir çiçeğe konmuş olarak görmek, davetsiz ama sevilen bir konuğun gelmesi anlamına gelir.

RUYADA ARI BEYİ: Arı beyini görmek; çok faydalı, kıymeti yüksek, şânı büyük, dinine bağlı bir kimse işarettir. Abdülgani Nablusi’ye göre, Bir kimse rüyada arı tutsa, bu arı onun arzularına gayelerine ermesiyle rüya  tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Arı görmenin kapsamlı yorumları

 • Arı kovanı: İyi ve mesut bir insanla evliliğe,
 • Arı balı: Eğer rüya sahibi evliyse Eşinin zengin olacağına,
 • Arı kuşu: Güzel huylu ve gayet iyi bir ahlaklı bir hanıma,
 • Arı sokması: Çevreniz’de beğeni toplamaya yakınlarınızın kıskanmasına,
 • Sarı arı: Uzaktan tanıdığınız bir akrabanızın hastalanacağına,
 • İri arı: Evlilik ile veya iyi bir mirasa kavuşmaya,
 • Arı öldürmek; Ummadık bir yerden haber duyacağınıza,
 • Tek Arı görmek; Aklı selim ve bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kişiye,
 • Arı vızıltısı; Duyacağı bir haber ile üzülmeye işarettir.
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Metehan dedi ki:

  Rüyamda bir tane arı vardı bal arısı gibi ama bal arasından büyük bi arı çeşidi daha var eşşek arısı gibi bişey sarı ve siyah renklerden oluşuyor tam olarak cinsini bilmiyorum şimdi herneyse bi tane yerde arı var bende yerde yatıyorum arıyı gördüm öldürmek istedim beyaz çarşafla öldürmeyi denedim ama ben hala olduğum yerde yatıyorum o şekilde oldurmeyi denedim bem oldu sandım sonra bi anda boynumun altında hissettim bi anda kalktim uykuran yatağımdan sıçradım hala böyle 3-4 saniye o rüyanın içinde hissettim kendimi çok korkunç bi rüyadi cok korktum .

 2. Trkmn dedi ki:

  Rüyamda bir arı kovaninin içine elimi sokuyorum bunu bana bir tanıdığım söylüyor.eğer kovandan arıları elinizle çıkarırsanız vücudunuza sararsa sarı arıya donusecek ve daha verimli iyi olacak onlar için diyor.normalde arılar koyu kahverengi
  Bnde hiç dsnmeden kovan a elimi sokuyorum ve bütün vucudum Arıların istilasına uğruyor.
  Bi yandan kiyafetlerimin içinden ckarlarken bazilarida beni sokmaya basliyo bnde onları elimle sirkeliyorum tbi arada ölenlerde oluyor.
  Lütfen bana ruyami yorumlar misinz
  İnt. Te ayni şeyler için çok farklı tabirler var.
  Biri olumlu derken diğeri tam tersi

 3. necati dedi ki:

  Sellamünaleyküm. Ben rüyamda ilk önce arılar tarafından saldırıya uğradım. Arilardan kendimi amcamın oğlunun evine atarak kurtardim. Daha sonra yağmurun yagdigini gördüm ariların bulunduğu mevkiye baktığımda ariların yağmur altında toplanıp sanki yağmurdan korunuyor casina durduklarini gördüm . Sonra ariların bir anda bismillahirrahmanirahim arapça yazısını oluşturduklarını ve arkasından bilmediğim kelimeleri ard arda oluşturmaya devam etkilerini gördüm . Bunun anlamının ne olduğunu biliyorsanız lütfen yorumlayın. Allaha emanet olun ve esselamu rahmetullahiberakatu

 4. Ayşe ozee dedi ki:

  Rüyamda yaşamda arı yuvası var sıvı ve ben o eşek arılarını oldurdum

 5. Veysel dedi ki:

  Rüyamda büyük bir arı da kacıyordum ve en sonunda onu öldürdüm

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca