Yuvası

Oğlak Burcu Yuvası:Eviniz, güzel, derli toplu ve rahat olacaktır. Her şeyiniz yerli yerinde bulunmalıdır. Bekarsanız yalnız yaşamayı isteyebi­lirsiniz. Ancak bu anne ve babanıza karşı olan sorumluluklardan kaçtı­ğınız anlamma da gelmez. Size bağlı olan kimselere iyi bakar ve onların bütün gereksinimlerini de karşılarsınız. Evde pek neşeli olduğunuz da söylenemez. Ciddi, düşünceleri ve bazen de suratlı olabilirsiniz.

Çünkü maddeye önem vermekle birlikte aslında duygulu bir tipsiniz. Bu ikisi arasında bir denge kurulana kadar da böyle zaman zaman karamsar ve durgun olmanız doğaldır. Evde mutlu da olsanız bazı sorunlar çıka­caktır. Bu da sizdeki yönetme arzusunun bir sonucu sayılabilir. Evde her şey istediğiniz gibi yapılacaktır. Herkes sizi dinleyecektir. Hatta onların yaşamlarını yönet-meye kalkmanız bile olasıdır.

Bu duruma herkesin da­yanamayacağını da kabul edersiniz. Hele fazla disiplin bazen insanı çileden bile çıkarır. Onun için evde biraz güler yüzlü olmaya çalışın. Ayrıca evdekilerin arzu ve isteklerini dinleyin. Sonra oturup durumları uzun uzun tartışın. Bir uzlaşmaya varacaksınız. Böylece hem sizin hem onların istekleri olacaktır. Yani karşılıklı bazı özverilerde bulunmak ge­rekecektir. Aksi halde evdekilerin kaçmaları ihtimali de vardır.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca