Yükselen Burca Göre Tipler

Yükselen burcu Oğlak olanlar ve Oğlak Burcunun Verdiği Tipler ve özellikleri

Burcun Acayip Tipi: Siz çok dürüst, saygıdeğer, toplumun temel taşı denilen, güvenilir bir insansınız. Fakat bazen doğum anındaki çok şiddetli yıldız etkileri yüzünden burcunuzdan çok tuhaf bir tip çıkabilir.

Bu tipin kafası da çok iyi ve planlı çalışmaktadır. Yalnız o yükselmek için bildiğimiz iş alanlarım seçmez. O yasa dışı işleri planlar. Bu sayede büyük servetler de yapar.

Yükselen Oğlak Burcunun Verdiği Kişilik

Siz gayretiniz, çalışmanız ve sebatınız sayesinde pek çok şeyi başarabilecek bir tipsiniz. Kendi yeteneklerinizi de iyi biliyorsunuz. Bun­lara güvenmekle istediğiniz yere erişeceğinizin de farkındasınız. Mad­deye değer veren, epey hırslı bir insansınız. Amaca ulaşmak için dikkatle davranıp çalışırken aceleye kapılmamanın da gerekli olduğunu anla­mışsınız.

Siz ağır fakat güvenle başarıya gideceksiniz. Bu bakımdan sizi çalışkan bir karıncaya da benzetebiliriz. Nasıl bir karınca kendisinden belki yüz misli ağırlıktaki bir yiyeceği eninde sonunda yuvasına götü­rürse siz de yetenekleriniz sayesinde kimsenin ummadığı zenginliğe ka­vuşabilir, bu arada doruğa da çıkarsınız.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca