Sağlıklı Yaşam

Oğlak Burcu Sağlıklı Yaşam İçin; Burcunuz iskeleti, dizleri, dişleri, kulakları ve deriyi tem­sil eder. Bu durum da ilginç bir şeyi ortaya çıkar. İskeletiniz yani kemik yapınız çok güzeldir. Dolayısıyla da fotojenik olursunuz. Ayrıca siz çok genç yaşlardayken olgun gözükebilirsiniz. Buna karşılık yıllar geçtikçe daha gençleşirsiniz. Bunun da kemik yapısıyla ilgisi vardır. Kendinize iyi bakmalı özellikle kemiklerin sağlam olması için kalsiyum, fosfor ve D vitaminini ihmal etmemelisiniz.

D vitaminini güneşten de alabilirsiniz. Güneş sizin için çok yararlıdır. Fakat kızgın güneşte yine burcun temsil ettiği deriyi pek yakmamalısınız. Dişlerinize de özen göstermelisiniz.. Vücudunuzun gerekli maddesi Kalsiyum fosfattır. Bu iskelet yapısında en Önemli maddedir. Bunun eksikliği kemik rahatsızlıkları ve dişlerde bozukluklara yol açar.

Neyse bu madde pek çok besinde bulunur. Laha­na, kereviz, yağsız etler, limon, portakal, inek sütü, her tür peynir, balık, yumurta sarısı, buğday ve incir bu madde bakımından çok zengindir. Günlük besinlerinizde Bunların birinden olsun yararlanmalısınız.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca