İrade Gücü

Başa Geçme İsteği: Sizde başa geçme isteği var. Aslında amacınız da bu zaten. Yükselmek, doruğa erişmek istiyorsunuz. Yıldızınız Satürn size amacınıza gidebilmeniz için irade vermektedir. Ayrıca planlama gücünüzü, yine bu planlara uyarak hiç yanılmadan ilerlemeni­zi de Satürn’e borçlusunuz. Siz iş konusunda fazla ciddi ve hatta acımazsınız.’Sizce iş kutsaldır ve en mükemmel şekilde yapılmalıdır.

İşte ha­ta yapanları kolay kolay affedemezsiniz. Yalnız sabırlısınız ve onlara işin doğrusunu gösterip öğretmeye çalışırsınız. Bunu kavrarlarsa sorun kalmaz. Fakat aynı hatalar tekrarlanırsa o insanları hemen yanınızdan uzaklaştırırsınız. Bu yüzden adınız acımasıza da çıkabilir. Oysa siz sade­ce iş yaşantınızda böylesiniz. Özel hayatınızda son derece yumuşak, kolay acıyan ve yardımsever birisiniz.

Emir Verme: Kafanız iyi çalıştığı, planlan ayrıntılarıyla göre­bildiğiniz, sonucun nereye varacağını hesaplayabildiğiniz için de başa­rıya erişme kolaydır. Hem de bu olumlu görüş sayesinde yanınızdakilere kesin ve sonuç sağlayacak emirler de verebilirsiniz. Bu emirler iyi uygu­lanırsa uyumlu çalışma kabil olur ve sonuca çabuk varılır. Siz kolaylıkla emir vermesini bildiğiniz gibi gerektiği zaman emir de alabilirsiniz.

Yalnız emir verecek kimsenin sizden üstün durumda ve daha da önem­lisi üstün yetenekli olmasıdır. O zaman aldığınız emirleri sormadan, düşünmeden hemen uygularsınız. Başarınızın bir sırrı da budur. Dikkat ederseniz sizde askerlere özgü nitelikler var. Zaten burcunuzdan ünlü askerler de çıkar. Zira burcunuz aynı zamanda Disiplini de temsil eder.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca