Erkek için aşk ve evlilik hayatı

Oğlak burcu Erkeği Aşk Hayatı: Oğlak erkeği, hislerini açıklamayı sevmez, kadınlara karşı nazik ve kibar davranır ve büyük saygı gösterir. Aynca bu erkek kadında türlü özellikler de arar. Kadın bilgili, yetenekli, yumuşak başlı, dürüst, maddenin değerini bilen biri olmalıdır. Kadın ne kadar üstünse erkeğin hayranlığı o kadar artacaktır. Yalnız duygularım kolay kolay açamayacağı gibi bir taraftan da kuşkulara kapılacaktır. Zira be­ğendiği kadının maddeye önem vermesi şarttır.

Ama o kadın kendi parasına göz dikmiş de olabilir. İşte erkek bunu da, uzumun uzun düşünecektir. Türlü bahanelerle kadının ağzını arayacak, onun düşünce ve duygularını anlamaya çalışacaktır. Sonunda kadının tam anlamıyla dürüst olduğuna karar verirse kendi duygularım açıklayacaktır. Bu erkek sevmeden de evlenebilir. Böyle durumda madde büyük rol oynar. Yani erkek varlıklı veya bir alanda ün yapmış bir kadım seçebilir.

Fakat aşıksa ve kadının para peşinde olmadığına inanırsa o vakit madde üstünde durmaz. Kadın parasız olabilir. Sadece üstün yetenekleri bulunmalıdır. Çünkü bu erkeğin aşkında zamanda bir hayranlık vardır. Zaten kadında bir kusur gördüğü anda soğuması olasılığı da güçlüdür. Erkek severse tam anlamıyla bağlanır. Ancak o anda kıskançlığı da ortaya çıkar.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca