Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

Oğlak Erkeği – Boğa Kadını; Boğa kadınını tercih etmiş olmanız onu diğer kadınlardan daha iyi anlıyor olmanızdır. Boğa kadını evcimen bir yapıya sahiptir, boğa kadını toprak gurubudur ayakları yere sağlam basar. Boğa kadınının evlilik konusunda’da ciddi düşünür. Eğer bir boğa kadını sizi gerçekten sevmiş ise siz onun için sonsuzluksunuz’dur. Gelip geçici gönül maceralarına yer vermez.

Bu iki burç sanatla oldukça ilgilisiniz’dir. Edebiyat ve müziği seversiniz. Bu ilişkide mutlu bir aile kavramı her şeyden önemlidir ve çok şey ifade eder. Güzel ve zevkli giyinir. Bu tutumu onun tutumsuz olduğunu gösterir. Boğa kadını ile beraber olup onunla hayatını geçirmek isteyen bir oğlak erkeği sadık kalacaktır.

Oğlak Erkeği – İkizler Kadını; İkizler kadını hoş sohbet ve muhabbetli  cazibeli, ateşli ve manevi yönden gönlü zengin bir kimsedir. İkizler kadını hayatı çok hızlı yaşar, beraberliğiniz uzun süreli olacaksa biraz tehlikelidir. Oğlak erkeği ne istediğini bilir ama ikizler kadını çift karakterli olması sizi başkalaştırır.

İkizler kadını sevgili olmayı sever, sizin çok sağlam bir ilişkiniz olsa da, onun gözü her zaman yakışıklı erkeklerde olur. Ve bu durum oğlak erkeğinin hiç hoşuna gitmez. İkizler kadını aynı anda bir çok erkek ile beraber olur. Ama bu durum sizi derinden etkiler.

Oğlak Erkeği – Yengeç Kadını; Yengeç kadını mantığını bir kenara bırakıp duyguları ile hareket eder ve onu kabuğundan çıkarmak zordur. Yengeç kadını huysuz ve geçimsizdir, ama bu tutumları ile hareket olacaksınızdır. Yengeç kadını değişken ruh yapısına sahiptir. Biraz sonra ne yapacağını bilemezsiniz. Yengeç kadını güvende olmak ister çünkü buna ihtiyacı vardır. Bu tutumu ile güveneceği ve yanında olacağı erkeği bularak mutlu olacaktır.

Yengeç kadınının kendine olan güveni eksiktir ve bunu onu övmekle başlayıp sürekli iltifat edip onu önemli kıldığınız sürece kendine olan güveni yerine gelir. Yengeç ile ilişkisinde oğlak erkeği yön belirleyen olmayı sever ve hoşuna gider, fakat aksi durumda kabuğuna çekilen bir eşinin olması hoşuna gider.

Oğlak Erkeği – Aslan Kadını; Aslan kadını aktif, neşeli ve atılgan, tutkulu baştan çıkarıcı cazibesi ile sizi baştan çıkarır. Onu hiç bir zaman durduramazsınız çünkü o hayvanlar aleminin kraliçesi olarak bilinir. Centilmen bir yapıya sahip olan oğlak erkeği aslan kadınına çok kibar ve ona bir hanımefendi gibi davranır.

Aslan kadınının yapısı gereği erkekler güvenilir ve samimi olmalıdır. Aslan kadını eğer sizi seçmiş ise bunu dile getirir duyguları ile belli eder. Aslan kadını ile seks sınırlarınızı zorlayacaksınız, ihtiraslı ve ateşlidir. Aslan kadını kendini değiştirmez sizde bunun için ona emirler vermeyin.

Oğlak Erkeği – Başak Kadını; Başak kadını ayakları yere sağlam basan , sabırlı, iyi huylu ve hoşgörülü olmasıdır. Başak kadını değer verdiğiniz bir çok kadındaki özelliklere sahiptir. Bu iki burç arasında mutlu ve uzun süreli bir ilişki için bir sebep yoktur.

Başak kadınının ilgi alanı evidir, evinde düzeni, temizliği sever, eşyalarını sabit olarak koyar. Başak kadını güven verir ve dürüsttür, bu kadının illegal işler yapması mümkün değildir. Sorumluluk duygusu çok iyidir, kafasına koyduğu bir şeyi yapar ve ondan vazgeçmez. Başak kadını sizin için mükemmel bir eştir.

Oğlak Erkeği – Terazi Kadını; Terazi kadını ile yaşayacağı ilişki oğlak erkeği olarak sizin için kolay değildir. Terazi kadını değişken ruh haline sahiptir. Oğlak erkeğinin gözüne perde inmiştir ve bazı gerçekleri göremez. Terazi kadınını değiştirmeyin ve onu olduğu gibi kabul ederek ilişkinize devam edin.

Onun üzerinde bir hakimiyet kurmaya çalışmayın. Terazi kadınına sakin ve güzel sözler ile yaklaşın çünkü onu bu şekilde kazanabilirsiniz. Terazi kadını mükemmelliyetçi bir yapıya sahiptir. Her istediğinin olmasını ister olmadığı zaman ise laflarını esirgemez.

Oğlak Erkeği – Akrep Kadını; Akrep kadını kendine benzeyen kişilerle olmayı sever ve onlarla mutlu olur. Akrep kadını çok aktif ve atılgandır siz onun kadar hareketli değilsinizdir, bazen sakin ve huzurlu bir hayata özlem duyarsınız. Bu iki burç arasında olan ilişkiyi dışarıda ola bir kimse bunu fark etmez.

Oğlak erkeği olarak sakin ve rahat bir hayat yaşamayı seversiniz. Akrep kadını eğer seviyorsa ona yanlış bir şeye bile inanabilir, fakat onu aldatmış iseniz bu sizin için hiç iyi olmayacaktır. Ona karşı dürüst, samimi ve içten olun, ona yapmacık davranmayın o bunu hisseder.

Akrep kadını seks’de tutkuludur ve isteklerini yerine getirmeyen biri ile mutlu olamaz. Akrep burcu ile eğer evli iseniz bu sizin için ya çok iyi bir yuva yada korkunç bir hayat ile karşılarsınız.

Oğlak Erkeği – Yay Kadını; Oğlak olarak Yay kadınında ideal eşi bulacaksınız. Son derece olumlu, cazibeli, yardımsever bir insandır ve size daima iyi tavsiyelerde bulunur. Evlilikte size anneniz gibi bir arkadaş ve aynı zamanda âşık olacaktır. Yay kadınında var olan ger çeklik anlayışı sizde eksiktir; sizi harekete geçirirse çok fazla acı vermeyecektir.

Bir Yay kadını size asla yalan söylemeyecektir. Gerçekleri ortaya koymuyorsa, bu yalnızca can sıkıcı konularla uğraşmak istemediğindendir. Yay kadını severek spor yapar ve kendini dinç tutar. Fiziksel olarak formda kalmak onun için çok önemlidir. Büyük olasılıkla Oğlak erkeğini bir spor merkezine kaydetmeye çalışacaktır.

Çok enerjiktir, ev idare sini, çocukları ve mesleği oyun oynarmışçasına bir araya getirir, yalnız önemli olan tekdüzeliğe düşmemesidir. Yay kadını, olmayacak iddialarda bulunmaz, buna rağmen harcamalara dikkat etmeniz yararlıdır, çünkü bazen paranın değerini bilmez.

Oğlak Erkeği – Oğlak Kadını; Yay kadını sizin için ideal bir eştir. Yaya kadını oldukça yardım sever, cazibeli ve etrafına tavsiyelerde bulunmayı sever. Yay kadını sizinle evliliğinizde anneniz kadar yakın ve size çok aşık olacaktır. Siz bir oğlak erkeği olarak yay kadını kadar anlayışlı değilsinizdir.

Bir yay kadını asla yalan söylemez. Bazı konuların üstünü kapatması huzursuzluk yaşanmaması içindir. Sporunu yapar ve sürekli dinç olur. Yay kadını için fiziksel görünümü çok önemlidir, sizinde formda tutmak için sizinle spor yapacaktır. Yay enerji dolu, evini, işini ve çocuklarını çok sever.

Oğlak Erkeği – Kova Kadını; Kova kadını ve oğlak erkeği arasında nasıl bir ilişki olu muallaktır, çünkü diğer burçların içinde oğlak burcuna tahammül edemez kova kadını. Oğlak erkeği olarak siz tutucusunuz’dur o ise bunun tam tersidir. Kova kadını ne istediğini bilmez ve sürekli hiç susmadan konuşabilir. Siz bir oğlak erkeği olarak ne istediğini bilir ve eşinizin size ait olduğunu bilirsiniz.

Kova kadını ise herkese ait olmayı sever ve sizin aşırı kıskançlığınıza karşı sizi terk edip gider. Kova kadınını dışa dönüktür sohbet etmeyi ve ilgilendiği şeyleri yapmayı sever. Eğer bir kova kadını ile beraber olmak isterseniz kendinizden ödün vermeniz gerekir ve bu duruma ne kadar tahammül edebilirsiniz. Kova kadını için para çok şeyi ifade eder.

Oğlak Erkeği – Balık Kadını; Balık kadını güzel, alımlı, seksi ve evi sevene bir kadındır. Balık kadını bir çok erkek için ideal bir eştir. Balık sevdiği ve aşık olduğu zaman erkeği için her türlü fedakarlığı yapar. Oğlak erkeği olarak üstünüze düşen balık kadınını korumayı çok iyi yaparsınız. Balık kadını’da sizin gibi evini sever ve eşya alırken bunu büyük bir özenle yapar.

Balık kadını duygusal ve sakindir, ama işini çok iyi yapar ve siz bile şaşırırsınız. Çocukları ile çok iyi anlaşır çünkü onda doğuştan var olan bir anaçlık vardır. Balık kadını sizinle hayatını geçirmeye karar vermiş iseniz işinizde başarılı olmanız gerekir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca