Diyeti

Oğlak burcu erkekleri veya Oğlak Kadınları burada önereceğimiz diyeti uyguladıkları takdirde 3 günde 2 kilo kolayca verecekler. Diyet sizi sıkmayacak şekilde burcunuza göre ayarlanmıştır diyet başlanır ve Oğlak burcu diyeti bitince bir hafta bırakılabilir ve sonra tekrarlanır.

1. Gün

Kahvaltı: 1 bardak süt, 1 adet kepek ekmek. 1 dilim beyaz peynir, ek olarak diyet bisküvide yiyebilirsiniz. Ara öğün çay yada kahve şekersiz

Öğle Yemeği: Izgarada hazırlanmış deniz ürünü, yanında bolca yeşil salata ve hoşlanmış sebze. 2 dilim kepek ekmek. 1 avuç ceviz 

Akşam Yemeği: 2 dilim kepek ekmeği, 1 tane domates ve salatalık yanına 2 adet kaşar peyniri ve şekersiz çay. Ara öğün olarak çay veya kahve. 1 tabak meyve, 1 bardak süt veya 1 fincan yeşil çay.

2. Gün

Kahvaltı: 1 bardak süt ve içine yulaf ezmesi ekleyebilirsiniz. 1 tane elma ve ara öğün şekersiz çay veya kahve içebilirsiniz. Sonrasında diyet bisküvi veya 1 tane meyve yiyebilirsiniz.

Öğle Yemeği: Ton balığı olan, bol yeşillikli salata yiyebilirsiniz. 1 adet 1 tane elma ya da armutta yiyebilirsiniz. Ara öğün olarak şekersiz çay ve diyet bisküvi yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Bol yeşillikli salata yanında da haşlanmış herhangi bir sebze, bir porsiyon. 1 kase light yoğurt yiyebilirsiniz. Uyumadan önce bir porsiyon meyve tüketebilirsiniz ve ardından yeşil çay içebilirsiniz.

3. Gün

Kahvaltı: 1 dilim ekmek ve peynir,  1 tane domates ve salatalık, şekersiz çay. Aralarda 1 tane meyve yiyebilirsiniz. Meyvelerin küçük olmasına dikkat edin. 

Öğle Yemeği: Tavuklu ve bol yeşillikli salata. 1 kase yoğurt, 1 dilim kaşar peyniri ve 1 tanede kepek ekmek yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Zeytin yağlı yemek. Tavuk ve 1 kase yoğurt yiyebilirsiniz. Uyumadan yeşil çay yerine süt içebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca