Yuvası

Koç Burcu Yuvası: Siz bir evin sorumluluklarını yüklenecek güçtesiniz. Aslında bağımsızlığı ve Özgürlüğü seviyorsunuz. Fakat böyle bir sorumluluğu yüklendiğiniz an görevlerinizi seve seve yapabilirsiniz. Marsın bekarları bile anne ve babalarına, yakınlarına bakarlar, onların her şeyiyle ilgilenirler. Ancak siz sorumlulukları yüklendikten sonra bir diktatör de olabilirsiniz. Bu da bir süre sonra evde sorunlara ve tatsızlıklara yol açabilir.

Emir almasını sevmezsiniz. Ama bu arada başkalarının sizin emir ve kısıtlamalarınızı nasıl karşılayacaklarını da düşünmemekte siniz. Bir yuvaya bakmak sadece masrafları üstünüze alıp, gelen faturaları ödemek değildir. Her şeyden önce o evdekilerin haklarını, istek ve zevklerini de düşünmeniz gerekir. Mars insanının evliliğinde çok sorun çıkmasının bir nedeni de yuvayla ilgili bu katı tutumudur.

Ev dekorasyonu; Evinizi düzenli ve sade tutmayı seversiniz Ev dekorasyonuna özen gösterirsiniz ve ilişkinizde olduğu gibi Ev dekorasyonu konusunda eşinize kesinlikle danışık olursunuz ama yinede evi ev yapan koç burcu olur kendi gibi evini de güzel dekorasyon yaparak güzelleştirir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca