Yükselen Burca Göre Tipler

Yükselen burcu Koç olanlar ve Koç Burcunun Verdiği Tipler ve özellikleri

Bir yıldız haritasında Koç burcu yükselirse, insan orta boylu veya daha uzunca olabilir. Vücut atletik yapılıdır. Omuzlar geniş ve boyun da orta veya uzuncadır. Yüz de uzunca veya kare olabilir. Saçlar kızılımsı kahverengi veya siyah tonda, orta veya kaim tellidir. Gözler dikkati çeker ve bakışlar da etkileyicidir. Kollar ve bacaklar, güçlüdür. Cilt buğday rengi veya daha koyu, hatta esmer olabilir. Genellikle yüzde bir yara izi, ben veya leke bulunabilir. Ağır kaldırma ve diğer tip spordan, vücudu çalıştırmaktan çok hoşlanır. Sağlığı iyidir ve kolay kolay da hastalanmaz.

Yükselen Koç Burcunun Verdiği Kişilik

Koç Burcu yükselen insan çabuk heveslenen, hemen yeni bir konuya atılan fakat bundan çabucak sıkılan biridir. Özgürlüğüne pek düşkündür. Başkalarından üstün olmayı arzular ve hatta bu yüzden kıskançlığa da kapılabilir. Çok zeki, neşeli ve istediği zaman da çok cana yakın bir tiptir. Genellikle çıkarlarını kollamasını bilir. Yalnız çabuk bıkması başarıyı engelleyebilir. Yıldız haritasında yükselen Koç, erkekle­ri bir hayli çapkın yapabilir. Onlar çabuk sever ve yine çabuk bıkarlar.

Kadınlarda çabuk beğenme ve çabuk soğuma gözükebilir. Yükselen burcu Koç olan kimseler haksızlıklara asla dayanamazlar. Bu yüzden isyan eder ve akla gelmeyecek şeylere de kalkışabilirler. Hatta haksızlığa uğrayan tanımadıkları kimseler de olsa yine de onu savunmaktan geri kalmazlar. Koç burcu yükselen kimsenin eli epey açıktır. Ancak yaş ilerle­meye başlayınca paranın değerini anlayabilirler. Atılgan, enerjik, canlı olan Bu tip öfkelendiği zaman kendisine yaklaşmamak çok yerinde olur.

Bir yıldız haritasının birinci yani Yükselen burcu bazen boş olabilir. Bazen de bu burcun içine bir hatta daha fazla yıldız düşebilir. Bu yıldız veya yıldızlar tipin de, kişiliğin de biraz değişmesine yol açarlar.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca