Kadının Diğer Burçlarla İlişkileri

Koç Kadını ve Koç Erkeği: Bir Koçla diğer bir Koç karşılaştıkları zaman ortaya çok ilgi çekici bir durum çıkar. İki Koçda kendisini beğenen, gururlanan, yönetimi ele almayı isteyen, kıskanç, duygulu tiplerse bu ilişkinin uzun süre devam edemeyeceğini bilmelisiniz. Çünkü kısa süre sonra bir üs­tünlük savaşı başlayacaktır. Koçlardan biri diğerini ezebilmek, yöneti­mine almak için uğraşacaktır. Bu da bir süre zevkli bir çekişme olsa bile sonunda karşılıklara sebep olacaktır. Ancak çok yönlü, kafalı, ruhen incelmiş, olgun iki Koç birlikte mut­luluğu bulabilirler.

Veya Koçlardan biri yönetimi eline alacak ve diğeri de ona bağlanacaktır. Yöneten Koçla ona destek olan Koç tam anlaşmaya erişebilirler. Ama bunun için de doğum anında Koçlardan birinin Marsı­nın ve öz burcunun çok güçlü olması gerekecektir, ikinci, yani boyun eğe­cek Koçun doğum anında da kendi burcunun fazla güçlü olmaması ve yumuşak yıldız etkileri bulunması şarttır. Bu mutluluk sağlar.

Koç Kadını ve Boğa Erkeği: Koç burcu kadınıysanız, Boğa erkeğiyle anlaşmanız kabildir. Çünkü o sizin değerinizi çok iyi bilecektir. Siz de onda gizli olan değerleri anlayacaksınız. Boğa erkeği sizin sayenizde canlanacak, neşelenecek ve yaşamdan zevk alacaktır. Siz de Boğa erkeğinin program­lı hayatından, başarısından yararlanacaksınız. Kafanız sayesinde zaman zaman başana erişmesine yardım da edebilirsiniz.

Eğer bir Koç erkeğiyseniz, Boğa kadınını bir süre beğenebilirsiniz. Fakat bu işin sonunun gelmeyeceğini de bilin.Kıskanç, daima dizinin di­binde kalmanızı isteyen, hareketlerinizi kısıtlayan bir Boğa kadınıyla anlaşamazsınız. Hatta bu yüzden çileden çıkmanız da kabildir. Çok da sevseniz bir süre sonra yollarınız ayrılacaktır.

Koç Kadını ve İkizler Erkeği: Burada kadın erkek ayrımı yapmıyoruz. Akıllı, neşeli, yenilikleri seven, değişikliklerden zevk alan bir Koç insanı İkizler burcu tipini çok beğenebilir. Aralarında güçlü bir aşka da doğabilir, ikiz­ler insanı çok yönlüdür! Onun için kendisini oyalayacak taraflarınız olmalıdır. Eğer hep aynı şeylerde ısrar eden bir Koç insanıysanız kısa süre sonra İkizler burcu tipi sizden sıkılıp uzaklaşabilir ve büyük öfkeye, kıskançlığa kapılmanıza de neden olabilir. Yine İkizler insanı kıskançlığa gelemez. O kendisini hava kadar özgür hisseder.

Kısıtlamalar yüzünden çok sinirlenebilir. İkizler burcun­dan birine âşık olursanız, bir süre onunla arkadaşlık etmeli ve anlaşıp anlaşamayacağınızı anlamalısınız. İkizler burcu insanını herkes yönete­mez. Fakat doğum anındaki yıldız etkileri bu durumu değiştirebilir.

Koç Kadını ve Yengeç Erkeği: Duygulan temsil eden, bir Yengeçle anlaşmanız çok ama çok zordur. Yengeç insanı daima üstüne düşmenizi, kendisiyle ilgilenmenizi ve yanından ayrılmamanızı isteyebilir. Yoğun duygularıyla sizi sıkabilir ve hatta sizi duygusuzlukla suçlamaya başlayabilir. Huzurunuz kaçar.

Ayrıca öfkeniz de Yengeci küstürebilir. Çünkü Yengeç ne unutur, ne de bağışlar. Siz kızıp bağıran, çağıran ve sonra sakinleşip hiçbir şey yokmuş gibi davranan bir tipsiniz. Kın de tutmazsınız. Ama alınan bir Yengeç başınıza türlü işler çıkarabilir. Bunu yapmasa bile sizde huzur bırakmaz. Aynca Yengecin sizin gibi değişiklik, yenilik sevdiğini de sanmayın. Onun yaşamı size hareketsiz gelecektir. Ancak doğum arandaki yıldız etkileri bu durumu değiştirebilir.

Koç Kadını ve Aslan Erkeği: Kendi grubunuzdan olan ateşli Aslan insanı size uygun bir eştir. O da sizin gibi yaşamayı, eğlenceyi, yenilikleri sever, ayrıca cömert, iyi niyetli, mert ve gururludur. Kafa dengi bir Aslan sizi ömür boyu mutlu edebilir. Ancak Aslan kendisini daima üstün görür. Bu yapmacık değildir. Aslan gerçekten üstünlüğüne inanır. Onun bu tutu­munu hoşgörüyle karşılamaksınız. Yine Aslanın önem verdiği şeylere saygı duymalısınız.

O da daima size aynı şekilde karşılık verecektir. Ama Aslana kayıtsız davranır, veya onun fikrini almadan bazı hareket­lerde bulunursanız, hata ettiğinizi kısa süre içinde anlarsınız. Aslanları sinirlendirmek hiç doğru değildir. Kötü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Eğer bir Aslan’ın gerçek değerini anlıyorsanız bu evli­lik devamlı olur. Yalnız doğum anındaki yıldızlar bu durumu değiş­tirebilir.

Koç Kadını ve Başak Erkeği: Atılgan, hareketli, etrafa pek önem vermeyen Koç insanı dikkatli, ayrıntı üstünde duran, maddeye bağlı Başak tipiyle anlaşamaz. Düşünceleri, amaçlan farklıdır. Böyle bir ilişki veya evlilik iyi sonuç vermez. Ancak doğum anındaki yıldızlar bu durumu hafifletir veya değiştirebilir.

Koç Kadını ve Terazi Erkeği: Zıt burcunuz Terazi insanıyla çok iyi anlaşabilir­siniz. Sizin yıldızınız Cazibe, Savaş, Seks temsilcisi Venüs’tür. Onun için daha karşılaştığınız ilk anda birbirinizi çekebilirsiniz. Bir Terazi insanında aradığınız çok şeyi bulabilirsiniz. Onun inceliği, anlayışı, zarifliği, tertipli­liği, hayatında daima yeri olan güzellikler çok hoşunuza gidecektir.

Terazi de sizin atılganlığınızdan, hareketliliğinizden hoşlanacak­tır. Ayrıca sevgiye önem vermenizden etkilenecektir. Çünkü Terazi insanı için sevgi en değerli şeydir. Zaten sevgide anlaşırsanız diğer konu­larda uyuşmanız da kolay olacaktır. Terazi sizin kadar hareketli değildir. Düzenli bir yaşam ister. Buna karşılık onun dengesi sayesinde yaşantınız çok daha düzenli hale gelebilir. Fakat Terazi insanının her şeye uyacak, söz dinleyen kolay bir tip olduğunu da sanmamalısınız. Te­razi sevdiği sürece her şeye dayanır. Ama sevgisi biterse sizi bırakıp uzaklaşabilir.

Bunun dışında o kafaya, bilgiye, kültüre ve hayatın her türlü güzelliğine önem verir. Sertlikten, öfkeden ve şiddetten hiç hoşlanmaz. Birbirinizin eksik yönlerini tamamlarken duygu ve düşüncelere saygı gösterirseniz çok mutlu olabilirsiniz. Yalnız doğum anındaki yıldız etki­leri bu durumu değiştirebilir.

Koç Kadını ve Akrep Erkeği: Bir Koçla Akrep karşılaştıkları an tartışmaya, kavgaya başlamazlarsa iyi geçinme olasılığı belirir. Fakat bu yine de uzak bir ihtimaldir. Sizin öz yıldızınız Mars, Akrebin de ikinci yıldızıdır. Akrepte sizin kıskançlığınız kat kat artmış ve yoğunlaşmıştır. Ayrıca Ak­repte kuşku ve kin de bulunmaktadır! O sizin her hareketinizden şüphe­lenebilir, hareketlerinizden aslı olmayan türlü anlamlar çıkarabilir. Daha sonra da sizi suçlayabilir. Türlü sözlerle sizi üzebilir.

Üstelik Akrep burcu son derece sistemli şekilde yapar. Dayanamaz isyan edersiniz. Öfkelenip bağırabilir ve kalp kırarsınız. Akrep’le bu tür bir ilişkiye girişmemek doha doğrudur. Ayrıca ikinizde de benlik çok güçlüdür. Akrep türlü gizli usullerle sizi yenmeye çalışır. Siz de mertlik­le ve açıkça onun üstüne gidersiniz. Bütün bunlardan Akrebin hiç de size göre olmadığını anlıyorsunuz. En iyisi bu tipe yaklaşmayın. Fakat doğum arımdaki yıldız etkileri bu duru değiştirebilir.

Koç Kadını ve Yay Erkeği: İşte size uygun bir dost, sevgili ve eş. En iyi anlaşa­cağınız burcun Yay olduğunu söyleyebiliriz. O da sizin gibi Ateş grubu bir burçtandır. Yine o da sizin gibi ateşli, hevesli ve heyecanhdır. Ayrıca o da yenilikleri, değişiklikleri, kafasını oyalayacak şeyleri sever. Tıpkı sizin gibi Yayın hevesi de çabucak geçiverir. Ancak aranızdaki en belirli anlaşmazlık Yayın çift fikirli olması ve umulmayacak kadar kısa süre içinde caymasından çıkar. Çünkü o çift karakterli bir burcun insanıdır.

Havailikte sizden üstündür. Hem o bağımsızlığına son derece Önem verir. Eğer kıskançlığınızı belli eder ve Yay insanını sınırlamaya kalkarsanız sizi bırakıp gidebilir. Yay burcu insanı meraklıdır. Onun ka­fasını da oyalamasını bilir ve ahenkli bir anlaşmaya girerseniz dünyanın en mutlu insanı da olabilirsiniz.

Koç Kadını ve Oğlak Erkeği: Oğlak burcu insanına da pek sokulmamalısınız. İçine kapalı, durgun,- sebatlı, sabırlı, inatçı Oğlak tipiyle sizin gibi hare­ketli, canlı, yerinde durmayı sevmeyen birinin anlaşması zordur. Siz su­ratlı ve durgun insanlara dayanamazsınız. Hele bu insan kuşkucu, ku­runtulu ve kinciyse asla anlaşamazsınız. Tepki gösterecek olursanız Oğlak insanının alınmasına, kırıl­masına,. hatta intikam almak için planlar yapmasına yol açarsınız. Oğlak tipiyle sadece cinsellikte anlaşabileceğinizi ilave edelim. Yalnız doğun anındaki yıldız etkileri bu durumu değiştirebilir.

Koç Kadını ve Kova Erkeği: Kova insanı ilk anda hoşunuza gidebilir. Bu çok yönlü, başkalarından farklı, hoş tipi yakınlık duyarsınız. İlk günler birbi- rinizle ilgilenebilirsiniz. Kova tipi de çok yönlüdür. Bilime, her türlü ye­niliğe ilgi duyar. Fevkâlade zekasıyla her şeyi çabucak kavrar. Siz de kültürlü bir Koçsanız anlaşma ihtimali fazlalaşır. Ama yine de Kova insanı bağımsızdır ve sizin kıskançlığınıza, kısıtlamanıza dayanamaz. Kıskançlığa kapılır, Öfkelenir bağırırsanız, sizi en ince yerinizden yaralayacak sözleri duygularına kapılmadan söyler ve gururunuzu kırar. Bu tiple dost olmanız daha iyidir. Burcunuz kafayı temsil eder ama Kova burcunun da üstün aklı temsil ettiğini unutmayın. Yalnız doğum anındaki yıldız etkileri durumu değiştirebilir.

Koç Kadını ve Balık Erkeği: Balık insanının ilk bakışta hoş bulabilirsiniz, ama bu tip size göre değildir. Fazla duygulu, kararsız, çabuk alınan çabuk üzülen Balık, çabuk sinirlenmenize ve öfkelenmenize sebep olabilir. Sizin arzularınız güçlüdür. Buna karşılık Balık insanının sevgiye dayanan hayalleri vardır. Gerçeklerden de biraz kaçar. Böyle bir ilişki devam ederse Balığı kir­manız işten bile değildir. Ayrıca üstünüze fazla düşmesi de sizi sıkar. Ancak doğum anındaki yıldız etkileri bu durumu hafifletebilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca