Kadın için aşk ve evlilik hayatı

Koç kadını ve Aşk ve Evlilik: Koç burcunun kadını, gururlu, kendini beğenen, canlı, çok çekici bir tiptir. Gözü epey yükseklerdedir. Maddeye erkekten fazla önem verir. Segi onun için son derece önemlidir.; Koç erkeği gibi kadını da kıskançtır. Sevgi onun için son derece önemlidir. Ayrıca bu kadında hâkim olma arzusu da vardır. Yani sevdiği erkek tamamıyla ona aittir. Başka bir kadının sevdiğine bir bakması bile onu deliye çevirir. Bu yüzden hiç suçu olmayan erkekle kavgaya bile kalkar. Yalnız biraz, şımartılması gerekir. Erkek kendisiyle ilgilenmeli, dil dökmeli, çiçekler yollamalı, yani sevdiğini türlü şekillerde açıklamalıdır. Hem bu kadın, çevrenin düşüncesine de önem verir. Bu yüzden erkeğin beğenilen, üstün bir olması kadını çok etkiler.

Bu kadın için yakışıklılıktan çok kafa, bilgi, durum, ün gibi şeyler önemlidir. Pek çok Koç kadı­nının zengin erkeklere âşık olup evlendikleri de bilinir. Bunun nedeni de erkeğin parasından yararlanıp kadını şımartabilmesi ve ona her iste­diğini verebilmesidir. Ama bir Koç kadınının, beğenmediği, yıldızının barışmadığı bir zenginle evlendiği pek de duyulmuş bir şey değildir. Koç kadını, ün, mevki ve paranın erkeği çekici kıldığına inanır.

Onu kıskandırmak hatadır. Bu sevgisini arttırmaz, onun türlü kuşkulara kapılmasına huysuzlaşmasına ve erkeğe yaşamı zindan etmesine yol açar. Koç kadını, ender olarak kendisinden yeteneksiz biriyle evlenebilir. Buna da yine sevgi neden olur. Ama Koç kadını kısa süre sonraya eşini terk eder ya da onu ezmeye kalkışır. Kadın, erkeğe duyduğu saygısını kaybederse onu küçültecek pek çok şey de yapabilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca