İş Hayatı

Koç burcu iş hayatı ve Para durumu konusunda gücünüze güvendiğiniz için gerekince parayı da elde edeceğinize inanıyorsunuz. Fakat, özel haritanızda para eviniz güçlü değilse veya diğer yıldızlar yardım etmiyorsa o zaman ken­dinize güvenmekle birlikte bazı tedbirler almanız gerekecektir. Diama çalışmanızın karşılığını istemelisiniz. Para size gelmezse siz gidip onu bulun. Siz aklına koyduğunu yapan tipsiniz. Eğer para kazanmanın hatta servet yapmanın gerektiğine inanırsanız önünüze çıkan her fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Cömertlik ve Zenginlik: Bu arada paranın değerini bilemeyerek hemen harcamanız, har vurup harman savurmanız da olasıdır. Erkekse­niz, paranızı giyime, spor malzemelerine, ilginizi çeken türlü eşyaya har­cayabilirsiniz. Dostlarınıza borç verir ve unutabilirsiniz. Beğendiğiniz veya sevdiğiniz kadını etkilemek için büyük masraflar yapabilir; eğlence hayatı için bol para sarf edebilirsiniz. Kadınsanız, giyim, kuşam, makyaj malzemeleri, sizi daha güzelleştirecek şeylere bol para harcamanız ihti­mali kuvvetlidir. Daima modayı izleyerek avuç dolusu para da verebilir­siniz. Giyim, kuşam, vs. için masraf etmek güzeldir. Yalnız Mars erkeği de kadnıı da heves edip aldıkları şeylerden kısa süre içinde bıkarlar ve bunları başkalarına da vermeye kalkarlar.

Bol para da kazansanız bu tutumunuz zengin olmanızı engelleyebilir. Önce size gerekli olan şeyleri düşünmelisiniz. Bunun dışında lüks sayabileceğimiz fakat size yakışacak ve birkaç gün sonra hevesinizin geçmeyeceği şeyleri de almalı­sınız. Ondan sonra da paranızı biraz tutmaksınız. Koç burcu insanı, çalışkanlığı sayesinde parayı kazanır. Fakat çalışma gücü bile insanı zengin etmez. Zengin olmak istiyorsanız paranızı çalıştırmalı; yani az az da olsa sağlam yatırımlar yapmalısınız. Bunu yapabilirseniz bir süre sonra büyük bolluk olabilir. Yine kendi gayretinizle kurabileceğiniz işler de sizi zenginliğe götürebilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca