Erkek için aşk ve evlilik hayatı

Koç burcu Erkeği Aşk Hayatı: Aşk konusunda Koç erkek ve kadınlarını ayırıyoruz. Pek çok bakımdan birbirine benzeyen bu burcun kadın ve erkekleri sevgi konu­sunda biraz değişik davranırlar. Önce Mars erkeğinden söz edelim.

Koç Erkeği ve Aşk: Tam Mars tipi olan Koç erkeği, aşkta da zafere ulaşmak ister. Onun için sevginin değeri çok büyüktür, daha genç yaşlardan itibaren kafasında seveceği kadının tipi, kişiliği şekillen­miştir. Koç erkeği fazla enerjik, hareketli, öfkeli ve zaman zaman da haşin olmasına karşılık sevgi konusunda çok yumuşaktır. Ayrıca yenilik­lerden de çok zevk ahr. Bu yüzden de hoş bir kadın gördüğü zaman yeni bir oyuncak bulmuş bir çocuk kadar heyecanlanır. Kadını beğenirse hemen onu nasıl edle edeceğini düşünür. Mars tipi erkek için savaşta olduğu kadar aşkta da her şeye izin vardır. Erkek kafasını kullanır, Mars’ın verdiği çekicilikten yararlanır. Cömert olduğu için kadına zevk verecek her şeyi alır, onu eğlendirmek için türlü yerlere davet eder. Kadın kendisini naza çekecek olursa erkeğin hisleri şiddetli bir tutkuya döner. Kafasındaki ideal tip silinir. Dünyada kendisi için sadece elde etmek istediği kadın vardır. Onun beğendiği kadın, genellikle güzel ve sevimlidir.

Koç erkeği âşık olunca hemen evlenmeyi planladığı için ilişki evlilikle sonuçlanır. Veya erkek kadını elde eder etmez isteğini kaybede­bilir. Aslında Koç erkeğinin duyduğu tam bir aşk değil şiddetli beğenmeyle karışık arzudur. Onda yalnızca ele geçirme hevesi vardır. Erkek sevip hemen evlenecek olursa da kısa süre sonra pişmanlık duya­bilir. Zira bir süre sonra karşısına başka bir çekici kadın çıkacaktır. Mars, Mars, erkeğe büyük enerji, cana yakınlık ve seks gücü verir. O kadınlan çekmesini, cezbetmesini iyi bilir. Yalnız aşkının sürekli olması için kadının sadece cazibeli değil aynı zamanda akıllı, olgun ve bilgili olması da şarttır.

Böyle bir kadın Koç erkeğini oyalayibilir ve aşkının ölmemesini sağlayabilir. Erkeğin kendini kıskanmasını sağlar. Bu da çok Önemlidir. Zira Koç erkeği sevdiği an kıskançlık baş gösterir. Soğuduğu zaman de bu kıskançlık ölür. Yani kıskançlık Koç erkeğinin- aşkını gösteren bir termometre de sayılabilir. Bu erkek bir kadını ger­çekten severse, daha doğrusu kadın onun aşkının daima güçlü kalmasını sağlarsa, çok değişir. Her şeyini sevdiği kadına verir. Onun bütün istek-, lerini yerine getirir. Sevdiği ve evlendiği kadını mutlu eder, ancak çok mutlu bir yuvaları da olsa Koç erkeği kıskançlık yüzünden zaman zaman tartışma çıkaracaktır.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca