Eğitim ve Mesleki Eğilimler

Koç burcu Atılganlık ve Mesleki Eğilimler yönünden: Mars insanı olduğunuz için yerinizde oturmanıza, tembellik etmenize, boş kalmanıza pek imkân yoktur. Siz daima hareket etmek için yaratılmışsınız. Dolayısıyla da size hareket imkânı veren her işe kalkışabilirsiniz. Bu arada vücudunuzun da güçlü olduğunu söyleyelim. Onun için her türlü spordan da zevk alabilirsiniz. Yalnız iş sadece spor veya oyunla bitmez. Siz yenilikler yapmak, çığırlar açmak, barışı elde etmek niyetindesiniz. Sonsuz canlılık ve enerjiniz durmanızı daima engellemektedir. Bu enerjiyi harcayabileceğiniz alanlar gerek­mektedir. Mars insanı olduğunuz için de tekdüze işlerden nefret edersi­niz. Sizce insan ileriye atılmalı, bütün engelleri devirmeli, başarıya erişmeli ve sonra geçip gitmelidir.

Belki zafere eriştiğiniz zaman çok kısa bir süre durabilirsiniz. Bunu da zaferin zevkini tatmaktan çok herkesin hayranlığını seyretmek için yapabilirsiniz. Sonra yine yeni konuların, yeni başarıların peşine düşersiniz. Bu arada yaptığınız işin maddi yönünü pek düşünmezsiniz. Veya işin sonunda elinize ne geçeceğini aklınıza getiremezsiniz. Siz canlılığınız sayesinde mücadele ederek yaşamın tadını çıkarırsınız. Bu da genç ve dinamik kalmanızı sağlar.

Fakat siz böyle koşup didinir, uğraşırken başkaları çıkarlarını hesaplarlar. Yani siz sonsuz enerjiniz ve canlılığınız la kendinize yararlı olacak yerde başkalarının kazançlı çıkmasına yol açarsınız. Aslında biraz durup düşünmeniz gerekir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca