Dostluklar ve Toplum

Dostluklar ve Toplum: Toplumca aranılan, sevilen bir tipsiniz. Hareketli, neşeli, canlı olmanız başkalarına yardımdan kaçınmamanız üstün özelliklerdir. Girdiğiniz yerde insanlar asla sıkılmazlar. Çünkü onları kolaylıkla oyalayabilir ve ilginç kişiliğinizle etrafınıza pek çok kişiyi toplayabilirsiniz. Yalnız dostluklar konusunda biraz dikkatli dav­ranmalısınız. Siz kendini beğener, yeteneklerini bilen, hayranlık uyan­dırmayı da seven bir tipsiniz. Tatlı sözler duymaktan hoşlanır, güler yüzlü insanlardan zevk alırsınız.

Ancak bu tiplerden bazıları sizden ya­rarlanmakta ve boş yere çalışıp didinmenize neden olmaktadırlar. Bir­kaç tatlı söz, bir teşekkür size belki yeterli gelmektedir. Siz dostluğa ina­nır ve o sözlerin bile gereksiz olduğunu düşünebilirsiniz. Ama haksızlığa gelemezsiniz.

Dost diye bildiğiniz kimselerin hak yiyebileceklerini de akıllı olmakla birlikte anlayamıyorsunuz. Zira Mars insanı için dost çok değerlidir. Yalnız bundan böyle dikkatli olun. Çıkarcı sahte dostları çevrenizden uzaklaştırın. Hele para yardımı konusunda daha dikkatli olun. Siz maddi tip değilsiniz. Paranızı kolay sarfedersiniz. Yalnız hiç ol­mazsa paranızı değerli bir şey için verin. Eskisi gibi gezin, eğlenin ah­baplık edin. Sadece dost seçerken belirli özellikleri arayın.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca