Kadın için aşk ve evlilik hayatı

İkizler kadını ve Aşk ve Evlilik: Siz son derece hoş ve çekici bir tipsiniz. Bunu da yıldızınız Merkür sağlamaktadır. Hele doğum anında Venüs de Merkür de uyumluysa çok güzel de olabilirsiniz. Çevik, hareketli, cana yakın, konuşması tatlı bir kadınsınız. Herkese iyi davranmasını, konuşmasını, is­tediğiniz kimseleri kolaylıkla etkilemesini de biliyorsunuz. Bu durumda etrafınızda pek çok erkek olması da doğal sayılır. Yalnız siz kolay kolay âşık olacak biri değilsiniz. Ancak doğum anında güçlü Venüs ve Su grubundan fazla yıldız varsa bu durum değişecektir.

Evet, siz erkeklerle arka­daşlığı seviyorsunuz. Kafa dostluklarına çok önem veriyorsunuz. Bu arada gönül maceralarınız da olabilir. Durup dururken maceraya atılacak biri de değilsiniz. Karşı taraf sizi fazla etkileyecek olursa kendinizi âşık sanı­yorsunuz. Bu erkek, aradığınız özelliklere sahipse gerçekten âşık olmanız da olasıdır. Fakat siz çok üstün yeteneklerin peşindesiniz ve bunlar da her erkekte bulunmaz. Dolayısıyla da biraz sonra sevmediğinizi anlıyor ve bıkıyorsunuz. Geride bıraktığınız erkeğin bir süre kendisine gelemediğini de ilave edelim.

Ama kalpsiz olmamakla birlikte onun üzülmesi de sizi pek etkilemez, kendinize değer verir ve ‘Bu macera süresince onu mutlu ettim’, diye düşünebilirsiniz. ‘Bana layık olamadığı için kendisini suçlaması gere­kir’. Yalnız işin garibi geride bıraktığınız erkek bir süre kinlense bile sonra affeder. Yıllar sonra karşılaşacak olursanız o eski günleri özlemle anar. Üstelik pek değişmediğiniz için de sizi tebrik eder. Kolay kolay değişmediğiniz de doğrudur. Çünkü kendinize iyi bakmasını bilirsiniz. Kendinizle tepeden tırnağa kadar ilgilenirsiniz. Sevgide başarınızın birazını da buna borçlusunuz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca