İş Hayatı

İkizler burcu iş hayatı : Sayısız yeteneğiniz olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada her şeyi kolaylıkla görebiliyor ve değerlendiriyorsunuz. Bu yüzden pek çok kimse sorunlarını size açarak yardım istiyorlar. Üstün zekanızla onların müşküllerini de hallediyorsunuz. Yalnız iş kendinize gelince biraz değişiyor. Siz, her şeyi gören, bilen, anlayan bir tipsiniz.

Fakat iş kendi çıkarlarınıza gelince kayıtsızlaşıyorsunuz. Oysa önce kendinizi düşünmeniz gerekmez mi? Bu üstün yeteneklerin sizi seçeceğiniz amaca kısa zamanda götüreceğini bilmelisiniz. Onun için de her şeyden önce oturup tarafsızca düşünmelisiniz. Yaşamdan ne istediğinize karar ver­melisiniz. Pek çok şeyi aynı anda arzulamanız kabildir. Ancak bunu yapmanız hatalı olur. Zaten en büyük hatanızın da bu zekayı değerlendir­meme veya dağıtma olduğunu belirttik.

Size bir tek amaç şarttır. Bunun dışında da yine size zevk verecek bir iş veya uğraşınız olmalıdır. Çünkü çift karakterli bir burçtansınız ve Hava grubundansınız. Üstelik hareket­li türden bir burçta doğmuşsunuz. Onun için tek işe bağlanmak sizi biraz sıkabilir. Fakat yine kafanıza uygun çok yönlü bir konu veya meslek mutlu olmanızı ve aynı zamanda başarıya erişmenizi de sağlayabilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca