İrade Gücü

Burcunuz ve yıldızınız size üstünlükler vermiştir. Ancak İkizler yüzünden çift fikirlisiniz. Dolayısıyla da cayma huyunuz vardır, çok olumlu bir konuya el attıktan sonra birden cayıp başka yöne dönebilirsiniz, aynı şey sevgi konusunda da görülür.

Buna bir tür havailik de diyebiliriz. Fakat çift karakterli bir burçta doğan ve cıva gibi bir yıldızı olan, hava grubu insanında da bu özelliğe şaşmamak gerekir. Evet buna karşılık şaşırmamalı ama iradenizle bu duruma bir çare bulmalısınız.

Söz Verme: Merkür insanı olduğunuz için konuşmaktan da zevk duyarsınız. Yalnız sözlerinize bazen dikkat etmenizi de söyleyeceğiz. Özellikle söz verirken dikkat edin. İnsanları ve yardımı seviyorsunuz. Onun için de vaat etmeniz, söz vermeniz kolaydır. Ama bu yüzden türlü sorumlulukları yüklenir ve sorunlarda güçlüklerle karşılayabilirsiniz.

Bülbülün çektiği dili belasıdır, sözü size çok uygundur doğrusu. Konuşurken duygulara kapılmayan, sizin için zor olmayacak şeyleri kabul edin. Karşınızdaki kimseyi sevdiğiniz veya ona acıdığınız için vaatlerde bulunmak sizi yorar ve üzebilir. Önce kendinize acımanızı söyleyeceğiz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca