Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

İkizler Erkeği – Koç Kadını; Koç kadını zor bir kadındır, onunla beraber olmak isteyen bir erkek onun bütün özelliklerini bilmesi gerekir. Eğer bir koç kadını ile ilişkinin baştan uyumlu olması gerekir. Bu iki burcun sadakat konusunda sorunları vardır aynı anda iki kişi ile eş olabilir ve bunu başarabilirsiniz. Koç kadını yeni bir ilişkiye başlar ama hiç bir zaman ciddi ve uzun vadeli bir ilişki gözüyle bakmaz.

Koç kadını enerjik ve ateşlidir. Koç kadını ikizler erkeğini şaşırtabilir. Koç kadını azimli ve hırslıdır, iş yaşamında mevki sahibi olur. Koç kadını kendi ayakları üzerinde durmayı bilir. Koç burcu gururludur yardıma muhtaç olduğunu düşündüğü anda kendine zarar verebilir. Koç kadını ne istediğini bilirse, amacına ve hedefine kitlenerek onu elde etmek için mücadele verir. Koç kadını tıpkı sizin özgürlüğüne düşkündür, onu kısıtlamayın ve sınırlar koymayın.

Koç kadını akıcı ve zeki bir düşünceye ihtiyaç duyar. Ve yine bir koç kadını sizinle aynı şeyleri yapabilir, enerjik ve cazibelidir. Koç kadını aşka aşık bir burç olması ile birbirinizi tamamlarsınız. Ama sizin görevlerinizi ize bırakacaktır. Koç kadını mutlu olmanız için gereken fedakarlığı yapacaktır. Koç kadını ilgili, alakalı ve sevgi dolu bir anne olacaktır.

İkizler Erkeği – Boğa Kadını; Boğa kadını ayağı yere sağlam basan kimseye ihtiyaç duymayan ve gerçekci bir kimse ile karşı karşıyasınız sizin için fazla olabilir. Ama ne demişler zıt kutuplar birbirini her zaman çeker ve bu iki burçta birbirini çeker. Boğa kadını hiç bir işini aceleye getirmeyi sevmezler, eğer bir arkadaşına güvenirse bu bir gönül ilişkisine dönüşebilir.

Bir boğa kadınını elde edebildiyseniz eğer çok şanslısınız demektir. Ama ikizler erkeği olarak sizin gibi yerinde duramayan bir kimse ile beraber olmayı sever. Bütün gücü elde tutup kararları kendisi vermek ister, tutucu bir aile yapısına ihtiyacı vardır ve aranızda bazı sorunlar oluşabilir.

Boğa kadınını fazla zorlayıp damarına basmayın çünkü sonuçlarını siz bile tahmin edemezsiniz. Sevmek ve sevilmek güzeldir, sizde eğer sevildiğinizden emin iseniz huzurlu bir yuva verebilir, ve boğa kadını tutumludur.

İkizler Erkeği – İkizler Kadını; Bu iki burç arasında zorlu ve kıran kırana yaşanacak bir savaş olarak düşünebiliriz. İkizler kadını sizin karakter ve tutumunuzla gurur duyacaksınız. Bazende istemediğiniz yönlerinizi görebilirsiniz.

Bu burcun arasında mükemmel bir uyumdan söz etmeden olmaz, çünkü ortak yönleriniz o kadar fazla’ki konuşacağınız çok fazla konunuz olacak. Onunla beraber her şeyi yapıp zevk alabilirsiniz. Yaptığınız her şey sizi mutlu edecektir çünkü ikinizde aynı şeyleri paylaşırsınız ve aranızda tutkulu bir ilişki olur.

İkizler kadınının kariyer planları vardır. İkinizin üzülüp bunalmasına gerek kalmayacak çünkü birbirinize iyi geleceksiniz. İkizler kadını ve erkeğinin tek sorunu para olabilir oda ikinizde tutumlu değilsinizdir.

İkizler Erkeği – Yengeç Kadını; Yengeç kadını su grubuna ait bir burçtur ve bazen değişkenlik gösterir. Yengeç kadını aktif ve hareketlidir, bu durum sizi bazen bunaltabilir. Yengeç kadını size olan aşkını anlatırken ve bundan bahsederken bir başkasına hayran kalıp ona ilgi duyabilir. Yengeç kadını ile beraberseniz kıskançlık kelimesi hayatınıza girmiş demektir.

Bunun sebebi ise anlamsız gelebilecek duygular değildir. Yengeç burcunda olan kimseler aşk ile ilgili seçim yaparken bazen zorlanır. Yengeç kadını başarılı ve dediğini yaptırabilen bir erkek arar ve bununla beraber iyi bir ev hanımı olabilir. Yengeç kadını eve yakın olmanız için kendi işinden bile ödün verebilir.

Yengeç kadını tutumlu bir kadın olmamakla beraber, maddi konularda destek olacak bir kimse ister. Yengeç kadını ile beraberseniz onun kapris ve nazlarını çekeceksiniz demektir. İkizler erkeği hassas bir erkek olması ile kalbine ve gönlüne girebilir. Yengeç kadını iyi bir anne ve eş olabilirler yalnız yapacağınız şakalara dikkat etmeniz gerekir çünkü kendi hatalarından hoşlanmazlar.

İkizler Erkeği – Aslan Kadını; Aslan kadını hakimiyet için var olmuştur, doğru ve yanlışı çok iyi bilir. Aslan kadını özgür ve bağımsızdır. Aslan burcu kadınına doğa ile iç içedir ve herkes ona hayranlıkla bakar. Aslan kadınları güzelliği, neşeli, sevimli, iyimserliği ve seksiliği ile sizi şaşırtabilir. Sürekli olumlu ikiz burcu iseniz onun enerjisine uyum sağlayabilirsiniz.

Eğer bir aslan kadınının kalbini kazanabilmiş iseniz kendinizle ne kadar gurur duysanız azdır. Bu durum sizin kendinize lan güveninizi artıracaktır. Bir aslan kadınından daha iyi bir iş kadını bulamazsınız hem onu herkes sevebilir buda sizin işinizi kolaylaştırır. Aslan kadını güzel ve pahalı olan her şeyi sever, bu yüzden sizin çok çalışmanız gerekir.

Sizin zeki ve üstün zekanız ile her zaman yeni fikirler bulabileceksiniz. Aslan kadını sosyal olması bir yana kurslardan fırsat bulamaz, en önemli sorununuz ikinizin’de para tutamıyor olmanızdır. Bir aslan kadını ile anlaşabilmek için onunla konuşup bir ortak yol bulmanız gerekir

İkizler Erkeği – Başak Kadını; Başak kadını çok çabuk düşünebilen ve mantıklı bir kadın olmasının yanı sıra her zaman en iyisi ve mükemmeli ister. Başak kadını sözünün arkasından duran güvenilir bir kadındır. Sizin ani değişiklikleriniz onu şaşırtacaktır ve bu onu zayıflık olarak algılayabilecektir. Başak kadını erkek gibi erkek ister ve mantığıyla hareket eder.

Bir başak kadını için düzen çok önemlidir. Başak kadını ile beraber olmak kolay değildir, hele bir de evlenirseniz ona uyum sağlamanız gerekir. Başak kadını sakin, gösterişten uzak, ciddi bir kadındır. Bazen’de sabırlı ve sakin olabilir, var olan enerjisini şunlar için yeterlidir. Her yaptığı işinin mükemmel olmasını ister ve bunun için uğraşır istediğin, elde ve başarılı olur.

Başak kadını geç evlenmeyi seçer ama iyi bir eş ve anne olmasının yanı sıra, dürüst ve saygılı bir eş olmasıdır. Başak kadını soğuk ve duyarsız görünse’de içinde yatan ateşli ve tutkulu kadın size bağlanırsa bunları ortaya çıkarır. Başak kadını ikiz yüzlü kimseleri sevmez ve hakkında olan olumsuz düşüncelerinden hoşlanmaz, tutumludur.  

İkizler Erkeği – Terazi Kadını; Terazi kadını ile bir hayat yaşamak size mutlu edecektir, çünkü enerjik, esprili ve hayata güzel, olumlu bakışı ile sizi mest ederek evde hakimiyet almasına izin verecek olmanızdır. Terzi kadını işini çok iyi yapar ve sizde nasıl olduğunu anlayamazsınız.

Terazi kadını her işini yapabilen ve hiç birini aksatmayan mükemmel bir ev hanımıdır. Bir terazi kadını ile evliyseniz eğer hayatınız güzelleşecektir. Terazi kadını ile her konuda çok iyi anlaşabilirsiniz, sizi başarıya ve hedeflerinize götürmek için elinden geleni yapar.

Terazi kadınının sezgileri kuvvetlidir ve onun nasihatlerini kulak ardı yapmadan dinleyin. başarı onun için oldukça önemlidir ve onun için doğru kararlar verir. Uzun süre bir şey yapmadan duramaz, her ikinizde insan ilişkilerinde çok başarılısınızdır.

İkizler Erkeği – Akrep Kadını; Akrep kadının duygusaş görünen tarafı sizi ona çeker. Yalnız dikkat etmeniz gereken en iyi burçtur. Sizin dayanamayacağınız duygusal dramlar ona çok normal gelebilir. Eğerki bir akrep kadınını sinirlendirmiş iseniz olduğunuz yeri terk etmeniz gerekir.

Akrep kadını ile hayatı dolu dolu yaşarsınız hatta bazen durgun ve sakin hayatınızı özlersiniz. Akrep kadını yatakta çok iyidir, değişik fantazileri vardır, çok aşırı kıskançtır ve hele birde hayal kırıklığı yaşamış ise öfkesini kontrol edemez. Her ikinizde seyahate bayılırsınız, insanlarla beraber olmaktan keyif alırsınız, hiç bir zaman sıkılmazsınız çünkü konuşacak konu bulursunuz.

Akrep kadını akıllı ve zekidir, arkadaşlarının içini okur ama kendisi için kimseye bu fırsatı vermez. Akrep kadınını bu huyları ile kabullenirseniz mutlu olabilirsiniz. Sadık, sevecen ve samimi bir eş olacaktır. Ama asla ona bir başkasının yanında kötü davranmayın çünkü tek kaldığınız zaman ona hükmetmenize izin verir. Huzurlu ve mutlu olacağı bir yuvadan hoşlanır ve güzel bir anne olur.

İkizler Erkeği – Yay Kadını; Yay kadını özgürlüğü sever ve öyle yaşar. Yay kadını atılgan ve sportif bir yapıya sahiptir, yenilme diye bir kelime hayatında yoktur. Yay kadını daha çok tenis tarzı sporları yapar ve karşısındakini yenmek için elinde geleni gelir.

Yay kadınının bitmek bilmeyen bir enerjisi vardır ve sizde bazen buna uyum sağlamakta zorlanırsınız. Yay kadını seyahat etmeye bayılır ama söz dinlemeyen biri değildir. Yay kadını her şeye pozitif bakıp öyle düşünmeyi sever, ve sizde bir gün değişme kararı alırsanız sizin için elinden geleni yapabilir. Yay kadını sizi yönetmek istemez bu size değer vermiyor yada istemiyor anlamında değil, sizin kendi kararlarınızı verip öyle yaşayabileceğini düşündüğünü içindir.

Yay kadınının her şeyi dilindedir düşündüğü her şeyi söyler bu bazen sizi kırabilirde, ara sıra değişime ihtiyaç duyar. Bu iki burç için şunu diyebiliriz, eğer bir soru yaşanıp aranız açılırsa bu tehlikeli olabilir.

İkizler Erkeği – Oğlak Kadını; Oğlak kadını güvende ve emniyette odluğunu bilmek ister. Kendisini her şeyden uzaklaştırması sizin onu tanımanızı engelleyecektir. Oğlak kadını size güvenene kadar her türlü olasılığı düşünür. Oğlak kadını havai biri değildir, ayakları yere basan sağlam bir kişiliktir. Oğlak kadını şiddetten hoşlanabilir her zaman aşkta ateşli olmayabilir.

Oğlak kadını eğer size güvenip sizinle beraber olmaya karar vermiş ise dikkat etmeniz gerekir, çünkü sizi değiştirmek isteyecektir. Onun amacı sizi değiştirmek gibi görünmüyor olsa’da sizin için karar vermek ister. Oğlak kadını beraber olduğu ikizler erkeğinin yetenek ve becerilerini anlayabilir. Uzun soluklu bir ilişki olması için elinden geleni yapacaktır. Bu size sıkıcı gelebilir, o halde onu sevdiğinize emin olmadan ona sevdiğinizi söylemeyin çünkü her şeye inanır.

Oğlak kadının ağzı çok iyi laf yapar ve her toplumda sempati toplayabilir. Oğlak kadını başarılı bir iş kadınıdır, çok iyi para kazanır ve sürekli aktiftir. Oğlak burcundaki herkes yapılan hataları tekrarlamazlar. Oğlak kadını ile güzel bir tutkulu aşk yaşayabilirsiniz. Onun kendine olan güveni olsa’da hep bazı şeyleri eksiktir.

İkizler Erkeği – Kova Kadını; Kova kadını ile beraber ile olmak istiyorsanız bildiğiniz her şeyi unutmanız gerekir, çünkü farklı bir kişiliktir. Kova kadını fazlasıyla insancıldır. Kova kadını dünyayı nasıl daha güzel hale getireceğine düşünür. Kova kadını kişilerin sosyal haklarını savunur ve her zaman yardıma ihtiyacı olanın yanındadır. İyimser, sevgi dolu ve güvenilir olmak bir kova kadınının erkekte aradığı özelliktir.

Bencil değilidir, kendi fikrini söyler ortaya koyar ama sizinde fikrinizi söylemenizi ister. Kova kadını yeniliğe ve değişime açıktır, bağımsızlığı sever ve hiç bir şeye körü körüne bağlanmaz. Kova kadını sizi biraz uğraştırabilir, kendinize onu biraz zor bağlarsınız. Kova kadınına göre aşk çok fazla şey demektir, bu sizi biraz uğraştırabilir.

Kova kadını bazen çok konuşkan, sıcakken bazen’de inatçı olabilir. Kova kadını bazen metafizik düşünceler içindedir, çok sevdiği ve aşık olduğu birine karşı eğer kendine yakın bir dost bulursa ondan uzaklaşabilir. Bu iki burcun ortak özelliği sanat ve tiyatrodur.

İkizler Erkeği – Balık Kadını; Balık kadını duygulu, kadınsı ve anlayışlıdır. Balık kadını fantazileri vardır, size bu açıdan fazlasıyla benzer. Bu iki burcun ortak noktası para tutmayı bilmezler ve hayatları tam bir eğlence olacaktır. Balık kadını sizde koruma duygularını uyandıran tak kadındır.

Ve ilişkinizde bütün kontroller sizin elinizde olacaktır, balık kadınını severseniz sizinle beraber olacaktır. Balık kadını duygularınıza dokunarak sizin kendi kahramanı olduğunuzu gösterecektir. İkinizde değişimi seversiniz ve siz onun hareketlerini seversiniz davranışları hoşunuza gider.

Balık kadını su grubunda bir burç olduğu için deniz kenarında bir tatil yada deniz kenarında olmayı sever. Herkesle iyi anlaşabilir, pahalı hediyeleri sever ve sizin çok çalışmanız gerekebilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca