Erkek için aşk ve evlilik hayatı

Boğa burcu Erkeği Aşk Hayatı: Boğa burcu sevgiyi temsil eder. Siz de sev­giye önem veren bir insansınız. Bu sevgi arzusu da sizde erken çağda ken­disini gösterir. Yalnız önce güzellere ilgi duyarsınız. Çünkü göz zevkiniz fazladır.

Boğa Erkeği ve Aşk: Bu arada türlü gönül maceralarına girişme olasılığı fazladır. Bin güzelden diğerine gidebilirsiniz. Buna tam aşk denilemez. Bu daha çok ‘Güzeli Sevme’dir. Ayrıca cinsellikte de güçlüsünüz. Onun için de erken yaşlardan itibaren maceralar doğal da sayılabilir. Hemen âşık olup evlenecek bir tip değilsiniz. Önce karşılaşacağınız kimsenin tipini beğenmeniz gerekecektir. Bu sizi ilgilendirecektir ve yavaş yavaş onun üstüne düşmeye başlayacaksınız. Bu kadında aradığınız şeylerin oldu­ğunu anladığınız anda âşıksınız demektir. İşte o vakit macera arzunuz kalmayacaktır. Devamlı olarak sevdiğinizi düşünmeye başlayacaksınız. Onun türlü üstünlüklerini kafanızdan geçireceksiniz.

Her sözü, her hare­ketinden türlü gizli anlamlar çıkaracaksınız. Aşk sizi fazlasıyla romantikleştirecektir. İstediğinizi elde etmeye alışık bir tip olduğunuz için de sevdiğinizin tamamıyla size ait olması için harekete geçeceksiniz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca