Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

Boğa Erkeği – Koç Kadını; Bu iki burcun en belirgin özelliği güçlü karakterlere sahip olmalarıdır. Koç kadını seçen bir erkek kendine güvenen bir kimsedir. Koç kadının hırsı gözünü kör eder, buna evlendiği zaman işini bırakmaması da dahildir. Olası aksi bir durumda kendi ayakları üzerinde durabilen kadın profili çizer. Koç kadını rahat, huzurlu ve mutlu olacağı bir yuvayı sever, neşeli ve güler yüzlü olması ona çok şey katar.

Koç kadının yanında zaman ve vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız çünkü sıkılmazsınız. Ama bazen oda çekilmez bir hal alabilir, sizin anlayışlı ve sabırlı olmanız gerekir. Koç kadınına olan ilginiz ve alakanız azalmaması gerekir çünkü o bunu fark ettiği zaman size karşı olan duygularını kaybeder. Her iki burç birbirini anlayıp destek olurlarsa uyumlu bir çift olabilirler.

Boğa Erkeği – Boğa Kadını; Bu iki burcun uyumu oldukça iyidir, etraflarına kıvılcımları düşer. Bu burca karışarak, onu sıkarak ve bunaltarak onu zapt etmeye çalışmayan yoksa aranızda sorunlar yaşanır. Her ikinizin de özgürlüğünüze olan düşkünlüğü evlilikten sonra kısıtlamaya gelmez. Boğa kadınına istediğini verip onu sıkmazsanız onu her daim mutlu ve güler yüzlü olarak görürsünüz.

Tabi ki bu iki burç uyumlu olduğu kadar fikir ayrılığı’da yaşar. Ama en önemli detay ise evliliğinizden kopmamanız gerektiğidir, çünkü o zaman boğa kadınının ne kadar kıskanç olduğunu görürsünüz. Tutkulu olan bu iki burç birbirlerine karşı olan egolarını kontrol altına alarak güler yüzlü ve anlayışlı olursanız ideal bir çift olursunuz.

Boğa Erkeği – İkizler Kadını; İkizler kadını süpriz yapmayı ve süprizleri sever. Bir boğa erkeği olarak eğer süprizleri seven bir karakter iseniz tam size göre bir eş adayıdır, bazen bu durum sinirlerinizi bozabilir. İkizler kadının böyle olmasındaki etken ilişkilerinde yaşamış oldukları sorunlar ve bunun kötü sonla bitmesidir. Boğa erkeği ikizler kadını ile beraber ise anlayışlı ve sabırlı olması şarttır, çünkü onun cinsel duygularını ihtiyacını sevgiyle gidermek gerekecektir.

Eğer bir ikizler kadını ile evlenecekseniz çok dikkatli olmanız gerekir, çünkü rahat olduğu kadar da evinden bir o kadarda uzaktır. İkizler kadını tutumlu bir eş ve ev hanımı değildir, evin geçimi ile ilgilenmeniz iyi olur.

Boğa Erkeği – Yengeç Kadını; Yengeç gerçekleri ve onun yaptıklarını kapatacak bir erkek bulur. Yengeç kadını içgüdülerini kullanarak ona güçlü, kuvvetli ve güvenilir bir kişi gibi davranmayın çünkü bu anlayabilir. Yengeç kadınını bunlarla değil onun gönlüne dokunarak etkileyebilirsiniz. Eğer bu şekilde davranırsanız sizin aleyhinize sonuçlanır ve söz sahibi olursunuz.

Bütün yengeç kadınlarının duygusal olarak iyi ve kötü olduğu dönemler olacaktır. Onun düzelebilmesi için ikinizde birbirinize güvenmeniz gerekir. Zayıf olduğu konular biraz zaman alacak olsa da iş ve aile hayatında sözü dinlenen, söz sahibi bir kimse olmayı ister, zayıf olan noktalarını sevmez, ama bu durum zamanla düzelecektir.

 

Boğa Erkeği – Aslan Kadını; Aslan kadını ile beraber olmak sabır ister çünkü insanı delirtebilecek bir yapıya sahiptir. Aslan kadını komplekslidir, böle yaparak seçici olduğunu değil erkeği mutlu edebileceğini gösterecek olmasıdır. Aslan kadınının bazen nasıl davranacağını nasıl tepkiler vereceğini kestiremezsiniz. Aslan kadını ile boğa erkeğinin ilişkilerinin uzun sürmesi için birbirlerine çok aşık olmaları gerekir. Ve bir aslan kadını gerçekten bir şeyler hissediyorsa onu fantezileri ile mutlu edeceği yuvasına odasına götürür.

Aslan kadını kariyer sahibi olma peşindedir, bu durum bazen erkeklerin hoşuna gitmeyebilir. Bir boğa erkeği olarak onunla hayatı paylaşacağınızı kabul ettirirseniz eğer aşkından ve duygularından emin olabilirsin. Aslan kadınını zapt etmek kolay değildir, çünkü sonuçları kötü olacaktır.

Boğa Erkeği – Başak Kadını; Başak kadını sizin onunla aynı fikir ve görüşleri paylaşmanızı ister. Başka kadını hayatı hafife almaz, haklı olmayı sever ve kazandığa paraya sahip çıkar. Başak kadını kendine güvenen ve haklarına sahip çıkan bir kimse olmaya ve erkeğin koruyucu sahiplenici yapısından hoşlanmaz. Bu burcun kadını sorumluluklarından kaçmaz ve gerekeni yapar, bu yapısı evlenmiş dahi olsa değişmez. Başak kadını bazen çok sıkıcı, tutkusuz ve can sıkıcı olur, ama eğer bir başak kadını aşık size o zaman her şeyi yapabilir. Ve çok iyi gözlem gücüne sahiptirler.

Başak kadını dürüst ve samimidir, evlendiği kişiden’de bunu bekler. Başak kadınının tahammül edemediği tek şey yalandır, hayal kırıklığı yaşarlar. Etrafındaki herkesten dürüst olmalarını beklerler. başka kadınını kandırmak ve elde etmek kolay değildir, yapılan oyunların farkına varır ve buda sizin için hoş olmaz. Hiç kimsenin mükemmel olmadıklarını bilirler ve kendisi için bunu başarabilmek için çabalarlar.

Boğa Erkeği – Terazi Kadını; Terazi kadını beraber olduğu bir erkeğe hayatı zehir edebilir. Terazi kadınının tutarsız davranışları sizi şaşırtabilir, bir gün size çok aşık olduğunu söylerken bir başka gün başka biri haline dönüşebilir. Karşısındaki kişi bu davranışları karşısında şaşkınlık yaşar, değişken ruh haline sahiptir. Terazi kadınını keşfetmek ve araştırmaktan vazgeçmelisiniz. Terazi kadınını sosyal hayatından vazgeçirmeyin çünkü sürekli onlarla iç içe olacaktır, ve asla yalnız sizin olmayacaktır.

Terazi kadınının ilişkisini çevresindeki hiç kimse uzun süreli olarak görmez. Aslında bu iki burcun ortak yönlerinin olmadığı söylenemez, bu biraz daha maddiyata dayalıdır. Terazi kadınını bu şekilde kendinize bağlayabilirsiniz. Bir terazi kadını ile evlenirsen evlendikten sonrada çalışmaya devam eder, çünkü merak duyduğu ve ilginlendiği şeylerden vazgeçmez.

Boğa Erkeği – Akrep Kadını; Akrep kadını kendi bildiğin şaşmayan ve kendi doğrularında ilerleyen bir kimse olmasına, bu iki burucun ortak yönüdür. Mars ile Plüton’dan hoşlanırlar, duygularını dışa vuracakları bazı zamanlarda kendilerini kontrol edemezler. Akrep kadınının yönetimi elinden gittiğini fark ederse, size en kötü yanı gösterir, bu durumda elinizden bir şey gelmez ve sessizce sakinleşmesini beklersiniz. Akrep kadını kuvvetli sezgi ve güçleriyle,  bazı gerçekler ile bağlarını yok ederler.

Akrep kadını kıskançtır ve sahiplenicidir,  bu huyundan vazgeçmez. Akrep kadının bu özelliği hiç iyi değildir ve ilişkinize zarar verir. Akrep kadını cazibeli ve alımlı bir kadın olması ile bir çok erkeği kendine çeker. Akrep kadınının özelliklerinden biri olan karşısındaki bir kimsenin ne olduğunu anlayabilir. Akrep kadınının arkasından bir iş çeviremezsiniz, çünkü hemen anlayabilir.

Boğa Erkeği – Yay Kadını; Yay kadını istekli ve ateşli bir yapıya sahiptir, boğa erkeği için uçarı bir tiptir. Bir yay kadını ile beraberseniz aklınız hep onda olacaktır, çünkü hiç bir zaman nerede olduğunu bilemezsiniz. Yay kadını ile son görüşmenizden sonra bir daha görüşüp haber alamamışsanız eğer süprizlere hazır olun nereden çıkacağı belli olmaz. Yay kadınından haber almak için en iyisi bir arkadaşı ile iletişim kurmaktır. Yay kadının saatle ilgili takıntısı vardır, söz verdiğiniz saatte orada olmanız gerekir çünkü beklemeyi sevmez. İyi bir iş kadını dendiği zaman bu yay kadınından başkası değildir.

Mevki ve konum sahibi olamayacağı işlerde uğraşmayı sevmez. Akrep kadını eğer sizinle beraber olduysa sizi kendini size yakın ve yanınızda güvende hisseder. Akrep kadını sizden nasihat almayı sever. Bazen’de söylememesi gereken bazı şeyleri söyler. Yay kadını ile beraberliğinizden memnun iseniz pişman olmayacağınız kesindir. Ama bir yay kadını çok iyi bir anne olmayacağı kesindir, beraberliğiniz uzun süreli olur.

Boğa Erkeği – Oğlak Kadını; Oğlak kadını ile mutlu olabilirsiniz, çünkü çok fazla ortak yönünüz vardır, içten ve sıcaktır. Oğlak kadınının müthiş ve kıvrak bir zekası vardır, bu beraberlik hiç bir şeyden darbe almaz. Oğlak kadını kendi etrafında değil diğer özel hayatınızdaki ilgi alakanızı kendine görev edinecektir. Oğlak kadını parasının kıymetini bilir ama yinede pahalı hediyelere önem verir.

Maddiyata çok önem vermez, çok neşeli, mutlu ve eğlenceli görünmesine rağmen bazen derin düşüncelere dalabilir. Oğlak kadını değişimleri ile bazen değişik fikirleri ile sizi şaşırtabilir. Bu iki burç için rahat ve huzurlu bir yuva çok fazla şey ifade eder. Oğlak kadını bir aşk kadınıdır, sevgisinden emin olabilirsiniz.

Boğa Erkeği – Kova Kadını; Kova kadını tıpkı sizin gibi zeki ve pratiktir, buda onu size daha çok bağlayacaktır. Kova kadını deyim yerinde ise bilinmeyen denklem gibidir, hiç bir zaman onda neye hayran kalıp sevdiğinizi bilmeyeceksinizdir. Oğlak kadınının hayallerindeki prens siz hiç bir zaman olamazsınız ve bunu olmayı düşünmezsiniz. Oğlak kadınının alt etmeyi başarabileceksiniz ve başarılı olacaksınız. Oğlak kadını kolay bir kadın değildir, boğa erkeğini bu durum biraz zorlar, güveninizi asla sarmasına izin vermeyin.

Eğer bir yay kadını sizin onun bazı hareket ve davranışlarından rahatsız olduğunuzu anlarsa size bununla zarar verir. Oğlak kadını çok fazla yardım sever olması ile dikkat çeker. Kova kadını ile beraber bir ilişki yaşamak istiyorsanız, tanışma sürenizi uzun tutmalısınız. Ama siz uyumlu bir çift değilsinizdir.

Boğa Erkeği – Balık Kadını; Balık kadını tipik duygusal ve hayal dünyasında yaşayan ama onu bu huylarından kurtarabilirseniz sizin için mükemmel bir eş adayı olacaktır. Balık kadını bir aşk kadınıdır ve bir o kadarda romantik olması söz konusudur, ve karakter sahibi bir kimse ile beraber olur. Balık kadını sizin aktif ve keyifli olmanızı sever, bunu iş hayatınızda’da yapmanızı ister. Bir balık kadını çok nadir olsa’da gizli kapaklı işler çevirir, ama bazen kendi içine kapanır.

Balık kadını kendini kontrol edebilecek bir erkek ister çünkü bazen düşünmeden hareket eder. Balık kadını güzel olan her şeyi sever ve bazen’de bilinçsiz olarak para harcayabilir. Balık kadını kendisi için özenle döşenmiş bir eve çok fazla değer verir. Balık kadını mükemmel ve koruyucu bir anne olur. Sınır koymayı ve sınırlandırılmayı sevmez.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca