Dostluklar ve Toplum

Dostluk ve Toplum: Siz toplumun saydığı, beğendiği ve sevdiği bir tipsiniz. Çünkü nazik, uyumlu, hoş, güvenilir bir insansınız. İnce ruhlu olmanız da etrafınızdakileri iyi etkiliyor. Bu arada dostluklara da çok önem veriyorsunuz. Ama siz Koç insanı gibi dostluklar konusunda yanılmazsınız. Zaten siz hemen ahbap olsanız bile dostları türlü şekilde sınadıktan sonra seçersiniz. Her şeyden önce dostluk konusunda şüpheleriniz bulunmaktadır. Size yaklaşan kimselerin maksatlarından kuşkulanabilir’siniz.

Dünya kurulduğundan beri de böyle kötü niyetli, fırsatçı tipler vardır tabii. Siz insanları bir süre sınadıktan sonra içlerinden, bir veya ikisini dostluğunuza layık görürsünüz. Çünkü onlar­da aradığınız dürüstlük, iyi niyet, nezaket, zarafet ve içtenlik vardır. Dost edindiğimiz anda tutumunuz değişir. Bu insanlara çok önem verir­siniz. Onlar için yapamayacağınız şey yoktur. Hatta gerekirse para yardımı bile yapmanız olasıdır. İşin ilginç yönü, sizi belki sevgide kandırabilirler ama dostluklarda asla yanılmazsınız.

Bu konuda insan sarrafı sayılabilirsiniz. Dostlarınız genellikle maddi bakımdan sizden üstün olmazlar. Onların para kazanabilmeleri için yardım eder ve hatta yol da gösterirsiniz. Buna karşılık etrafınıza zengin, tanınmış, ünlü, üstün kimseleri toplamaktan da zevk duyarsınız. Ancak bu tipler sizinle ahbaplık etmekle birlikte ne iç aleminizi, ne işlerinizi, ne sırlarınızı bilir­ler. Sizi tanıyanlar, çok sayılı olan ve diğerleri gibi başarıya da pek erişememiş olan, bir iki dosttur.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca