Yuvası

Başak Burcu Yuvası: Siz, evine düşkün bir tipsiniz. Ancak doğum anında Venüs, Ay, Jüpiter gibi yıldızlar uyumlu değilse fazla titiz de olabilirsiniz. Bu durum da sizinle aynı evde yaşayananlar üzebilir ve hatta canlarından da bezdirebilir. Bir evin temiz, derli toplu olması istenir tabii, ama sizdeki temizlik merakı hastalık halindedir.  

Eşyalar yerlerinden bir santim bile kımıldamamalidir. Ortada bir zerre toz olmamalıdır. Bir tablaya bir kül silkilirse o hemen götürülüp temizlenmelidir. Evin tertibine de siz karar verirsiniz. Koyduğunuz kurallara uymayanlar da sert dille kınayabilir­siniz. Eşinde veya çocuklarında devamlı böyle kusur bulan, söylenen, yakman bir erkek veya kadına dayanmak da çok zordur doğrusu.

Ev dekorasyonu; Evin temiz ve toplu olması kadar rahatlığı da önemlidir. Siz ilk İkisini düşünürken, diğerini ihmal etmektesiniz. Oysa rahat olmayan bir ev, yuva sayılmaz. Bunu düşünmeli ve temiz bir evde ısrar etmekle birlikte eleştirme, kınama, kusur bulma ve yakınma gibi şeyleri de unutmalısınız.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca