Yükselen Burca Göre Tipler

Burcun Acayip Tipi; Ender olarak burcunuzdan acayip bir tip çıkar. Bu kimsenin doğum anında çok sert yıldız etkileri aldığı bellidir. Dolayısıyla da onda ahenkli Başak insanında hiç görülmeyen garip ve tehlikeli yönler vardır. Bu insan her şeyden önce korkunç cimri olur. Bazen gazetelerde harap bir evde, açlıktan ölen bir adamın büyük bir serveti olduğunu okursunuz.

İşte o adam bu acayip Başak tipidir. Ayrıca çok sert yıldız etkileri Başak insanının hastalık hastası olmasına ve türlü ilaçları denemeye kalkmasına yol açar. Bu tip, başkalarına da tür­lü ilaçlar tavsiye eder. Hatta aslını bilemediği ilaçlan başkalarına verip onların ağır hastalanmalarına, Ölmelerine bile yol açabilir. Bu sözünü ettiğimiz iki tipe çok ender rastlanmaktadır.

Yükselen Başak Burcunun Verdiği Kişilik

Ayrıntılara dikkat ettiğiniz ve her şeyi kolaylıkla gördüğünüz için başkalarının hatalarını, kusur­larını da hemen fark edersiniz. O zaman da işin sonunu düşünmeden eleştirmeye, kınamaya kalkabilirsiniz. Niyetiniz iyidir.

O kimseye ha­tasını göstermektesiniz ve böylece bir daha ayı şeyi yapmamasını sağ­lamak istemektesiniz. Fakat bu arada kimsenin kusurlarının yüzüne vu­rulmasından hoşlanmayacağı aklınıza gelmez. Üstelik böyle hataları giz­lice açacak yerde herkesin içinde söylemek huyunuz da vardır. Bu dost­ları kırmanıza neden olur.

Ayrıca fazla dikkatli olduğunuz için kusur arama huyunuz da yardır. Gözleriniz insanların üstünde dolaşır. Onlan incelerken sözlerini de dinler ve kusurlarını bulursunuz. Bu belki sizi o- yalar ama yine başkaları üzerinde çok tatsız etki yapar.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca