Kadın için aşk ve evlilik hayatı

Başak kadını ve Aşk ve Evlilik: Başak kadının aşktaki tutumu erkeğinkini andırır. Yalnız o her şeyden önce güzel, düzenli bir yuva, maddi güvenlik, kendisini sevecek ve koruyacak bir eş istemektedir. Aslında bu kadın zeki ve akılcıdır ve kendisini korumasını da bilir. Fakat bir erkeğe dayanabilmek ona çok güven verir. Bu kadın, aşkı bir yana bırakarak kafasını kullanarak evlilik de yapabilir. Seçeceği eşte de saydığımız nite­likler bulunacaktır. Bazen de bu kadın şiddetle sevebilir. O zaman sevgi­sini önce derin bir dostluk halinde belirtecektir.

Erkekle şakalaşacak, onun sözlerine gülecek, yine erkeğin ilerlemesi için yardım edecek, kılı­ğıyla ilgilenecektir. Bu arada da erkeğe büyük saygı gösterecektir. Bu saygının da nedeni vardır tabii. Kadın, eş olarak üstün bir erkek iste­mektedir. Seveceği de böyle üstün veya kadının üstün sandığı biri ola­caktır. Kısacası Başak kadını, erkeğin dostluğunu elde edecek, onu oya­layacak konulan açacak, bu arada kendini beğendirmek için kılığına daha da dikkat edecektir.

Erkeği eve yemeğe çağırması, ikramlarda bu­lunması olasıdır. Erkeğin zevklerini anlayacak ve tutumunu da buna göre ayarlayacaktır. Hatta sevmediği konulan da sever gibi gözükecek­tir. Aynca sevdiği erkeğe büyük bir şefkat de besleyecektir. Erkek hoş, şık, zarif, şirin, cana yakın, tatlı konuşan bu kadının etkisine iyice gire­cektir. Sonunda da evlenmeyi isteyecektir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca