İş Hayatı

Başak Burcu İş Hayatı; Rahat rahat çalışacağınız, başardı olacağınız, Önemli, güvenli bir iş isterken para konusunun üstünde de duruyorsunuz tabii. Para konusunda dikkatlisiniz. Hesabınızı iyi bilirsiniz. Daima para bi­riktirir ve maddi güvene önem verirsiniz. Bu biriktirmeniz sayesinde de bir hayli paranız olacaktır. Para size türlü yerden de gelebilir. Hatta çok zengin de olabilirsiniz. Ancak yine biriktirmeye devam edeceksiniz.

Türlü şeye bol para verseniz de hesaplarınıza yine de dikkat edeceksiniz. Çünkü bu sizin huyunuzdur. Bu arada paranın değerini anlıyor ve bu­nunla neler yapacağınızı da biliyorsunuz. Başkalarına pahalıya mal olan şeyleri siz bu hesap yeteneğiniz sayesinde ucuza alabilirsiniz. Zaten alışverişte bile planlısınız. Çarşıya çıkıp rastgele bir şey aldığınız pek görülmez. Muhakkak kafanızda alacaklarınızı tasarlamışsınızdır.

Hatta bunun bir. listesini yapmış da olabilirsiniz. Evet, bu tutumluluğunuz, para hesabını bilmeniz ve dikkatli davranmanız sayesinde bolluğa kavuşacaksınız. Yalnız bu arada pek hırslı bir tip değilsiniz. Biraz daha hırslı olabilirseniz milyon değil, milyarlar yapabilirsiniz. Karşınıza para kazanmanız için çok fırsat çıkacaktır. Zeka ve dikkatiniz sayesinde bun­ları değerlendirebilirsiniz. Kuşkunuzun sizi engellemesine ve zenginlik yolumu kapatmasına izin vermemelisiniz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca