İrade Gücü

Sistemli Davranma: Sistemli hareket etmeye alışmışsınız. Her şeyi rahatlıkla tertipliyor ve iyi sonuç alıyorsunuz. Sizin için , sistem önemlidir. İş ve özel yaşantınızda da sistemli olmayı arzuluyorsunuz. Hatta giyim konusunda bile böylesiniz. Sizin burcunuz giyimi temsil eder. Başak insanı iyi giyimiyle dikkati çeker. Siz modadan çok belirli bir sisteme uygun giyiniyorsunuz.

Mantığınız size hangi giysilerin uygun olacağını nelerin üstünde durmak gerektiğini söylemektedir. Onun için de dolabınızdaki eşyalar birbirine uymaktadır. Siz gardrobunuzdaki eş­yalara uymayan bir şey satın almazsınız. Dolayısıyla da giysileriniz da­ima şıktır. Siz daha çok modası geçmeyen klasik giysileri seçersiniz. Böylece yıllarla aynı şeyleri kullanır ve yine de şık olabilirsiniz. Ayrıca he­saplı da davranmış olursunuz. Genellikle pahalı giyim eşyaları alırsınız.

Çünkü bunlar daha iyi cins, daha şık ve çok daha dayanıklıdır. Bu arada eşyalarınıza da iyi bakarsınız ve her şeyin yerini bilirsiniz. Birden ışık­lar sönse ve karanlıkta giyinmeniz gerekirse hiç hata yapmadan birbirine uyan bütün giyim eşyalarım yerlerinden alırsınız. Çünkü sizin her şeyi­niz yerli yerindedir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca