Erkek için aşk ve evlilik hayatı

Başak burcu Erkeği Aşk Hayatı: Başak erkeği, sevmesine sever. Hem bazen çok şiddetle sevdiği de görülür. Fakat o duygularına kapılan bir tip değildir. Belki bu sözümüze itiraz edeceksiniz. Ama biraz düşünecek olursanız bize hak vereceksiniz. Erkek,her şeyden önce karşısındakini kafasıyla değerlendirmeye alışıktır. Onun özel değer ölçüleri vardır. Bir kadın düzenli, temiz, iyi giyimli, derli toplu olmalıdır. Ayrıca çok da dürüst ve saf olmalıdır. Bu burç erkeği, dikkati çeken, fazla çekici, peşinde çok kimse olan kadınlara güvenemez. Hele havai veya flörtü seven bir kadına asla dayanamaz.

Onun aradığı her bakımdan saf biridir. Kadın, nazik, terbiyeli, ağırbaşlı, hesabım bilen biri de olmalıdır. Erkeği dikkatle dinlemeli ve sözleriyle ilgilenmelidir. Konuştuğu zaman da erkeği oyalayabilmelidir. Bu durumda erkeğin kadında temizlik, saflık, tutumluluk, dürüstlük ve kafa dostluğunu aradığım anlıyorsunuz. Yalnız bu arada erkeğin çok da neşeli olduğunu söyleyelim. O çok nükte­li, şakacı, cana yakın biridir. Kadının da böyle şakalardan anlayan, gü­len ve hazır cevap biri olması yerindedir. Aynca kadında üstün yönler de olmalıdır. Yani erkek güvenip, dayanabilmelidir.

Bazen Başak erkeği sevmeden evlenir. Beğendiği bir tipi seçer ve yuva kurar. Saygılı, seve­cen bir erkek olduğu için de kafaları uyuşuyorsa kadını mutlu edebilir.Yine bazen bu erkek para yüzünden de evlenebilir. Kadın ona güven ver­melidir. Bu da kadının aklı, mevkii, iradesi veya parası sayesinde olabi­lir. Erkek âşık olmuş ve kararını vermişse bunu hoş bir söz, bir nükteyle açacaktır. Veya işi şakaya da vurabilir. Başak erkeği evlenirse bir daha başka kadınlara bakmaz. Ayrılmayı da düşünmez. Karısı onun en yakın arkadaşı, dostu, güvendiği kimse olur.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca