Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

Başak Erkeği – Koç Kadını; Koç kadını ile bir ilişki yaşamak bazen sizi yorabilir, çünkü onun üstün olma çabası vardır. Başak erkeği olarak her dediğini yapan ve onun emirlerine uyan bir kimse olmaz. Koç kadını sizin tam tersiniz çalışmayı seven iş kolik’tir. Koç kadını başak erkeği gibi evi ile ilgilenmeyi çok sevmez. Koç kadını kendisini sever ve en çok kendisiyle ilgilenir.

Koç kadının sert ve agresif görünen dış görünüşünün altında naif ve kırılgan bir yapısı olduğunu göreceksiniz. Koç kadını kendine yapılan eleştirilere kapalıdır ve asla kabul etmez, eğer siz ona karşı anlayışlı olursanız onu kendinize bağlayabilirsiniz.

Başak Erkeği – Boğa Kadını; Boğa kadını ile beraber olmak sizin için zor olmayacaktır.  Bu iki burcun özelliği toprak grubunda olmanızdır ve bu sizin ilişkiniz için bir artıdır. Boğa kadını ve başak erkeğinin güvenli, mutlu ve huzurlu olacağı bir aileye sahip olmaktır. Boğa kadını için uzun süre mücadele verip elde etmiş iseniz sizin hayallerinizin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Bir boğa kadını ile beraber iseniz o sizin gibi evde oturmayı sevmez, gezmeyi, maceraya atılmayı sever ama geri döndüğü zaman güvenilir bir liman ister. Boğa kadınının  bu farklı yapısı sizin onunla olan ilişkinizi sadeleştirmez. Boğa kadını ile beraber iseniz her şeye hazırlıklı olun ilişkinizin devam etmesini istiyorsanız bazı şeylere göz yummanız gerekir.

Başak Erkeği – İkizler Kadını; İkizler kadını ile beraber olmak öyle her şeyi bileceksiniz anlamına gelmez. İkizler kadınının yaşadığı duygusal değişimler sizin için anlaşılmazdır. İkizler kadını ile birlikte olmak sizin sürekli şaşırmanız anlamına gelir. İkizler kadınının kendine olan güveni fazladır, özellikle erkekler üzerinde daha başarılıdır.

İkizler kadını ile beraber iseniz hiç sıkılmaz ve hayata küsmeyip zamanın yanında nasıl geçtiğini anlamazsınız. İkizler kadını ile ileriye dönük uzun süreli bir ilişki istiyorsanız onun biraz durulmasını beklemeniz gerekir. İkizler burcu hevesini alıp alışmış olduğu hayat biçiminin bir şey getirmediğini fark ettiği zaman bu ilişki sizin için o zaman başlar. İkizler kadınını kesinlikle değiştirmeyin çünkü o sizin düşündüğünüz gibi iyi bir anne yada eş olamaz.

Başak Erkeği – Yengeç Kadını; Yengeç kadını her şeyden önce aradığı sıcak, güvenli ve emniyetli bir ortamdır. Yengeç kadını kendisine destek olan ve onu koruyucu bir eş ister. Asla bir yengeç kadınını kandırmayın ve ve sakın ona olduğunuzdan daha farklı görünmeyin çünkü o bunu hisseder. Sizin böyle yapmanız onun size karşı olan güvenini zedeler.

Yengeç kadını ile beraberliğinizin dayanıklı kısmı siz olacaksınızdır. Yengeç kadını size güvenirse bütün iplerini sizin elinize verecektir. Başak erkeği olarak bu durum sizi mutlu edebilir ama siz dikkatli olun. Yengeç kadınından daha iyi bir eş ve anne adayı bulamazsınız o yüzden başka kimse aramayın.

Başak Erkeği – Aslan Kadını; Aslan kadını cazibeli bir kadındır ve onun yanında kendinizi iyi hissedersiniz. Aslan kadını ile beraber olmak kolay değildir, bu size biraz pahalıya mal olabilir. Aslan kadını ile beraber olmak kolay değil demiştik, onlar ateşli oldukları kadar birazda rahattırlar. Aslan kadını ile beraber olan bir başak erkeği başka bir kadınla beraber olmak istemez.

Onunla bu ilişkiyi yaşamaktan zevk alır ve onunla her şeyi unutulmaz kılarsınız. aslan kadını beraber olmak için sevmediğiniz halde bütün evi toplayabilirsiniz. Aslan kadını ile evliliğinizde sorun iş hayatından dolayı yaşanır çünkü aslan kadını çok iyi bir kariyer yapar ve bu sizin erkeklik gururunuza dokunacaktır. Bu konudan dolayı ona sitemde bulunmayın, çünkü bu onu alaycı bulabilir.

Başak Erkeği – Başak Kadını; Bu iki burcun utangaçlıkları ve birbirlerine karşı olan tutumları nasıldır, bilinmez. Başak kadını ve erkeği birbirlerini tanıdıkları yerler ise çok tuaf’dır. İki başak burcunun ilk buluşmalarının nasıl olacağı’da merak edilir. Başak kadını ve erkeği birbirlerini tanıdıktan sonra ortak nokta bulabilirler. Başak kadını dürüst ve sorumluluklarının farkında olan ahlaki değerlere önem veren biridir.

Başak kadını özgürlüğü sever ve buna hayatında olacak kişinin’de saygı duymasını bekler. Başak kadını kavga etmekten hoşlanmaz ve böyle bir ilişki yaşamaz, buda sizin uyumlu olacağınızı gösterir. Bu burcun iki insanı için arasındaki ilişki sadece ilişki olacaktır, bu ama bu onu sevmediği anlamına gelmez. Hayat arkadaşınızın size karşı bazen soğuk ve kapalı olmasını karşı başka bir şey anlamayın.

Başak Erkeği – Terazi Kadını; Terazi kadınının bilinen özelliği değişken olmasıdır. Terazi kadını bugün size aşkını itiraf ederken, ertesi gün başkalaşıp çok soğuk davranabilir. Başak erkeği katıdır ve terazi kadınının değişimini anlamayacaktır. Terazi kadınını anlamak mümkün değildir ve onu belli bir kalıba sokmanızı reddeder. Terazi kadını ile beraber olmak cesaret işidir. Terazi kadını sizin kaçmak istemeyip beraber olmak istediğiniz bir tiptir.

Terazi kadını hiç bir şey düşünmeden yaşar ve sabit fikirli ve düşünceli oluşu size yardımcı olabilir. İkinizde ortak noktası fazladır ama yine de onu anlamayacaksınız. Onunla ortak noktanız olmasına rağmen o kendi ilgi alanlarına yönelir, Terazi kadını sevgili olmayı sever, bu ilişkide kıskançlığınızı kontrol altına almalısınız.

Başak Erkeği – Akrep Kadını; Akrep kadını ile aranızda bazı etkileşim ve kıvılcımlar oldu ise bazı şeylere hazır olmanız gerekir. Akrep kadını diğer burçların içinde en ateşlisi ve cazibelisi’dir. Akrep kadını sizin gibi değildir, duygularını dışarı vuramaz. Akrep kadınının esrarengiz ve tuaf şeylerine anlam veremezsiniz. Bunları garip olarak bulsanız’da ondan ayrılmak istemezsiniz. Akrep kadınının sır dolu haline ve hallerine alışmanız gerekir, size aşık olmasının sebebi belki açık sözlü ve dürüst olmanız olabilir.

Bu iki burç birbirinizi ne kadar iyi tanırsanız tanıyın o kendi karakterine değer verir. Akrep kadınının ateşli yapısı her türlü yeniliğe açıktır. Onun umursamaz tavır ve hallerinin yanında kıskançlık hissedeceksiniz. Akrep kadını kendini ve karakterini değiştirmez, onu değişik ve heyecanlı olacak şeylerle kendinize bağlayabilirsiniz.

Başak Erkeği – Yay Kadını; Yay kadını sizin için doğru ve iyi bir tercih olacaktır. Yay kadını söyleyeceği lafı söyler. Sizinde ondan bir fark yoktur ama bazen siz kendinizi tutarsınız, o sizden daha cesaretlidir. Yay kadını iş hayatında başarılıdır, çünkü hırslıdır, ama kendinizi onun yanında kötü hissetmezsiniz çünkü o bunu hissettirmez.

Yay kadını iş hayatında başarılı olduğu kadar ev işlerinde başarılı değildir. Cinsel anlamda size sorun çıkarmaz çünkü o aklı ile hareket eder ve sizden’de bunu bekler. Sportif bir yapıya sahip olan yay kadını başak erkeğine’de faydası olabilir.

Başak Erkeği – Oğlak Kadını; Oğlak kadını ciddi ve düzgündür. Onu istediği gerçek aşkı bulduğu insanın yanında mutlu olmaktır. Oğlak kadını samimi ve içten yapısı ile sanki onu hep tanıyormuş hissine kapılırsınız. Bu iki burç bazı huylarınız birbirine benzer, ama oğlak kadınına tutamayacağınız sözler vermeyin.

Çünkü o sizin ağzınızdan çıkan her kelimeye inanır ve size güvenir, onunla tek gecelik ilişkiden uzak durun. Onunla bir ilişkiye yaşadığınız zaman o sizinle ilgili hayaller kurar. Oğlak kadını eğer size güveniyorsa kıskançlığını unutur. Bir oğlak kadını ile evliyseniz onun hırslarının size’de faydası olacaktır demektir.

Başak Erkeği – Kova Kadını; Kova kadını sizin üzerinizde çok güzel etkiler bırakır ve bağımlığı yapar. Kova kadının öyle bir doğası vardır’ki onunla ilk tanıştığından andan itibaren hep onunla birlikte olmak isteyeceksiniz. Kova kadınına olan ilginiz ve alakanız eksilmez çünkü o işini çok iyi bilir ve size fantezileri ile kendine çeker. Siz çok fazla realist düşüncelisiniz’dir. Sizin sıkıcı ve düzenli hayatınızı renklendirir ve karışık bir hale getirir, ondan kurtulmak istersiniz ama vazgeçemezsiniz.

Kova kadını ile beraber iseniz sinirlerinizin sağlam olması gerekir, çünkü onunla beraber tanımadığınız ve bilmediğiniz bir dünyaya girersiniz. Bir kova kadınına aşık ve seviyor iseniz birbirinizi tanımak için çok fazla zaman ayırın.  

Başak Erkeği – Balık Kadını; Balık kadını’da kova kadını değişik ve ilginçtir. Balık kadınının bu halinden korkmayın çünkü o sizin için ideal bir eştir. Balık kadını utangaç, çekingen ve sıkılgan yanı ile tanınır ama ona haksızlık yapıldığını düşündüğü zaman kendini o zaman gösterir. Balık kadını bu gibi durumlar’da kendini kaybeder ve ne yaptığını bilmez ama ne yapmasını gerektiğini bilen bir başak erkeği onu sakinleştirir. Bir balık kadınını yönetebilir, hatta onu şımartabilirsiniz.

Balık kadını ile beraber iseniz onun özel günlerini unutmayın çünkü size dünyayı dar edebilir. Balık kadını küçük şeylerle’de mutlu olmasını bilir, kendi çocuklarını şımartmasına rağmen kimse bundan şikayetçi olmaz, ama bir başak erkeği olarak bu duruma el atmanız gerekir. Balık kadını müthiş bir kadını olmasının yanı sıra çok iyi bir eş ve evini cennete dönüştürüp huzur bulmanızı sağlayıp sizi mutlu eder. Balık kadını tarihi ve antika eşyaları sever.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca