Amaç

Başak Burcu için amaç; Merkür insanı olduğunuz için çok işlek ve parlak bir zekanız var. Bu sayede her şeyi kavramanız da kolaydır. Üstelik karar verdiğiniz şeyde sebat gücüne de sahipsiniz. Bu üstün zekâ sayesinde is­teklerinizi elde etmeniz kolaydır. Ayrıntılara dikkat yeteneğiyle bir araya gelen zekâ insanın başarıya gitmesini kolaylaştırır; Yalnız bu arada siz, daima böyle türlü ayrıntılı işlerle ilgilenmeyi arzuluyor ve büyük plan gerektiren konulara dayanamıyorsunuz. Ayrıntılı işler size bilmece çözmek kadar zevk vermektedir.

Zaten gazetelerdeki bilmeceleri kolaylıkla halledebilen kimseler de sizin burcunuzdan çıkarlar. Zekanız ve öğrendiklerinizi unutmamanız bilgili olmanızı sağlamaktadır. Buna* dikkatiniz de eklenince fevkalade bir iş adamı veya kadın olabilirsiniz. Dikkatle zekânın birleşmesi insanın sebatlı olmasını ve el attığı konulan kolaylıkla sonuçlandırmasını sağlar. Bu arada ayrıca ihtiyatlısınız. Siz bir işte emin. adımlarla ilerlemeyi ve sonunda da başa geçmeyi arzuluyorsunuz. Sizin amacınız budur.

Fakat kendi planlayacağınız bir işi yönetmeyi de düşünmüyorsunuz. Siz güvenli işleri sever ve zarardan da kaçarsınız. Bu durumda yeteneklerinizi değerlendirmelisiniz. Sizde sabır, sebat, dikkat ve zekâ birleşmiş. Tek eksik olan atılganlıktır. Biraz cesaret gösterirseniz yaşam umduğunuzdan daha da eşsiz olabilir. Hem amacınız olan maddi güvene de kolaylıkla kavuşursunuz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca