Yükselen Burca Göre Tipler

Yükselen burcu Balık olanlar ve Balık Burcunun Verdiği Tipler ve özellikleri

Burcun Acayip Tipi: Duyguları temsil eden burcunuzdan duyarlı, içli, kolay acıyan, yumuşak başlı, iyi niyetli kimseler çıkar. Ama bazen de çok acayip bir Balık tipine rastlanır. Yıldızlar çok sert etkiliyken doğan bu kimse her şeyde önce yalancıdır.

İyi rol yaparak kendisine acınmasını sağlar. Türlü yalanlarla insanları dolandırır, kötülükler yapar. Yine bu tip alkolik de olabilir, ayrıca dürüst olmadığı için türlü olaylara karışır ve adı çıkar. Bu tip Balık, tam anlamıyla bir asalaktır.

Yükselen Balık Burcunun Verdiği Kişilik

Balık burcu yükselen tip. rahatına düşkündür. Güzelliklerden, renklerden, lüksten son derece zevk alır. Çok duyarlı ve içlidir. Çok küçük bir olay onu mutlu edebileceği gibi pek kederlenmesine de neden olabilir. Bu tipin fevkalade bir düş gücü vardır. Düşlediği olayları gerçekmiş gibi anlatabilir. Özellikle yazarlar ve araştırmacıların yıldız haritalarında Balık burcunun yükselmesi dikkati çeker.

Yalnız, epey dalgındır ve zaman zaman gerçeklerle ilgisini de kesebilir. Bunun nedeni de o sırada düşünmekte olduğu şeye tamamen kendisini vermiş olmasıdır. Bu tip güzel yiyeceklerden, tatlı konuşan kimselerden hoşlanır. Kolay acıdığı için de elinden geldiği kadar herkese yardıma çalışır. Balık burcu yükselen kimsenin yaşamında sevginin rolü büyüktür. Çünkü bu tip ancak sevildiği sürece mutlu olabilir.

Hatta sevildiği zaman bile sık sık karamsarlığa kapılabilir. Bir amacı olduğu zaman sonuca gitmekle birlikte pek planlı davranamaz. Düş gücü eşsizdir ama buna karşılık iyi plan yapmasını pek bilemez. Çok sevilen, ilgi gören, hoş, iyi .niyetli bir tiptir.

Yükselen Balık Burcunda Yıldız Varsa

Bir yıldız haritasında Yükselen Balık burcu boşsa vermiş olduğumuz bilgileri olduğu gibi kabul edebilirsiniz. Fakat bazen yükselen Balık burcunda yıldız veya yıldızlar bulunabilir. Bu da gerek tipte gerek kişilikte bazı değişiklikler yapar. Sert etkili yıldızlar yumuşak burçta belirli hatalara yol açarlar. Buna karşılık ahenkli,yumuşak yıldızlar Yükselen Balığın daha da hoş bir hal almasını sağlar.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca