Sağlıklı Yaşam

Balık Burcu Sağlık: Burcunuz ayakları ve saydığımız duyguları temsil eder. Balık burcu kadınları ve Erkekleri sağlık yönünden müzdarip oldukları dikkat edilmesi gereken durumlardan bazıları; Ayaklarından doğacak rahatsızlıklar ve cilt hastalıkları, ve mide rahatsızlıklarından müzdarip olurlar, balık burcu su unsuru burçlardan olmasına rağmen su tüketimini çok az yaparlar aslında başlıca hastalıkları da bundan kaynaklı doğmaktadır. Su tüketimini ihtiyaçlarınız doğrultusunda arttırmalısınız.

Balık burcu sağlık için Aslında duygulu olmakla bilikte sağlam bünyeli sayılırsınız. Yalnız ka­ramsarlık ve üzüntü sizi sarsabilir. Bu arada güzel, lezzetli yiyeceklere ve içkilere düşkünlük de olabilir. Yiyeceklerinize dikkat etmelisiniz. Dengeli ve yeterli beslenme uygulamalısınız. Şişmanlamak ve yağlan­mak iyi olmaz. Hem bu göz zevkinizi de bozar. Bu arada çabuk yorulabi­lirsiniz. Vücudunuzun demire ihtiyacı vardır.

Çünkü siz sık sık kansız kalabilirsiniz. Demir ıspanak, soğan, arpa, marul, buğday ekmeği, kuru fasulye, yağsız sığır ve kuzu eti, sığır ve kuzu karaciğeri, yürek, böbrek, beyin, yumurta sarısı, elma, üzüm, limon, portakal, kuru erik ve kuru üzümde bol bulunur. Günlük yiyicekleriniz arasında bu besinlerden biri olsun bulunmalıdır.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca