Kadının Diğer Burçlarla İlişkileri

Balık kadını ve Koç erkeği: Koç insanlarının özellikle Koç erkeklerinin Balık kadınlarını beğendikleri doğrudur. Fakat bir Balıkla bir Koçun anlaş­ması da çok zordur. İsterseniz bir Koç insanıyla maçeraya atilabilirsiniz. Onunla hoşça vakit geçirebilirsiniz. Koç erkek veya kadını, başlangıçta sizi çok eğlendirecek ve oyalayacaktır. Onun neşesi, iyimserleşmenizi sağlayacaktır. Yenilikler, hoş olaylar, zekice ¿Özler hayatınıza ayrı bir renk katacaktır. Kısacası bu zevkli bir maceradır. Fakat Koç insanına âşık olmamaya gayret etmelisiniz. Aslında Koç insanı bir hayli çekicidir ve onu sevmemek de çok zor olur.

Duygularınızı. sınırlamaya çalışma­lısınız. Bir maceradan sonra belki biraz üzülebilirsinîz. Daha sonra geçmiş günleri zevkle anımsarsınız. Koçu sevdiğiniz için evlilik diye tutturma malısınız. Koçla dost olun, fakat evliliği düşünmeyin. Çünkü Koç insanının yakıcı duyguları, ihtirasları vardır. Siz bunlara onun anladığı şekilde karşılık veremezsiniz. Yine onun tutumu sizi kırabilir. Çünkü Koç insanı sabırsız, aceleci, kıskanç ve ateşlidir. Çok da hızlı bir yaşam ister. Ona ayak uyduramaz ve geride kalabilirsiniz. Bu da sizi karam­sarlığa sürükler.

Çok mutsuz eder. Bir Koç insanını, geriden izlemeye ‘ kalkmak size göre değildir. Ayrıca Koç, daima oyalanmak ister. Evliliğin ilk günlerinde sizinle birlikte olmaktan zevk alır. Ama kısa süre sonra sıkılır ve oyalanamadığı için de ya uzaklaşır gider ya da sizi aldatmaya kalkar. Aldatılmak da sizin için ölmekten beterdir. Evet, en iyisi Koç insanıyla hoş günler geçirin. Yapabiliyorsanız onunda dost kalın. Fakat bu tiple evlenmeyin. Yalnız doğum anındaki yıldız durumu bu şartları hafifletebilir ve hatta değiştirebilir.

Balık kadını ve Boğa erkeği: Koç burcu insanının aksine Boğa tipiyle iyi anlaşmanız kabildir. O da sizin gibi ağır hareket eder. Sevdiğine bağlanır ve ayrılmayı istemez. Fakat Boğa insanının sizin kadar yoğun duygulu olmadığını da bilmelisiniz. Çünkü o Toprak grubundandır. Bu da duygu­lar kadar maddeye de önem vermesine yol açmaktadır. Hem Boğa insanı doğru sözlüdür ve aldatılmaya asla gelemez.

Onu aldatacağınızı söyle­miyoruz. Fakat çift fikirli olmanız ve herkesin kolay kolay anlayamaya­cağı bazı gizemli hareketleriniz yüzünden Boğa insanı kuşkulanırsa çok aksileşebilir. Sözleriyle sizi hırpalaması, üzmesi bile olasıdır. Boğa insanına daima içten davranmanız ve her düşüncenizi anlatmanız gerekebilir. Böyle anlaşırsanız evlilik de çok başanlı olabilir. Maddeye düşkün, yo­lunda emin adımlarla ilerleyen bir Boğa erkeği burcunuzun kadınına iste­diği gibi bir yaşam verebilir. Kadının arzuladığı lüksü de sağlar.

Diğer taraftan yuvaya bağlı, güzellikleri seven bir Boğa kadını da Balık’erke­ğine sadık kalır. Sevgisini ona verir ve eşinin yükselmesi için elinden ge­leni de yapar. Yani bu iyi bir birleşme sayılır. Sadece Boğa insanıyla evle­neceksiniz onu şüphelendirmekten kaçının. Ortak amaçlarınız olması ve daima birlikte bulunmanız evliliğinizin daha da başarılı olmasını sağlar. Bu arada zaman zaman Boğadan emir alabileceğinizi de söylemeliyiz. Bu tür şeyler sizin yararınıza olacağı için kabul etmelisiniz.

Balık kadını ve ikizler Erkeği: Bir. Balık insanıyla bir İkizler tipinin bir araya gelmesi başlangıçta çok ilgi çekicidir. Siz İkizler burcunu insanının zekâsını, hareketlerini, bilgisini, çok yönlülüğünü beğenirsiniz. Bu tip sizi sözleriyle oyalar, türlü yeni şeyler anlatır. Bu insan canlı ve cana yakındır. İkizler tipi de başlangıçta sizi beğenecektir. Ama İkizler başlangıçta pek çok kimseyi beğenebilir. Bu sizi aldatmasın. İkizler in­sanı, sizin duygusallığınızı merak edecektir. Nasıl biri olduğunuzu anla­yabilmek için bir süre devamh sizinle meşgul olacaktır.

Bu arada sizi hoş tutmak için de istediklerini yapacaktır. Ama daha sonra sizi anladığı ka­nısına varacaktır. Yani onun için çekici, ilginç bir yanınız kalmayacaktır, ikizler insanı bu sefer başkasıyla ilgilenmeye kalkacaktır. Kısacası uzak­laşıp gidecektir. İkizler insanı hiç de size göre değildir. Onunla taban ta­bana zıtsınız. İkizlerde kafa güçlüdür. Buna karşılık siz duygu insanı­sınız. Hem siz sevip bağlanmayı istersiniz: Balığın kadın ve erkeği, sev­diklerine tam anlamıyla bağlanmayı ve güvenmeyi düşlerler. Böylece mutlu olurlar. Yani sevdiklerinden güç alırlar. B

una karşılık bağımsız bir tip sayılabilecek İkizler insanı, kimsenin kendisine yaslanmasını iste­mez. İkizler kendinden emin ve bağımsız tipi beğenir. Ona yaslanmaya kalkarsanız hemen kaçacağı bilin. Zaten İkizler tipini tutturup üzülmeniz de saçmadır. Çünkü bu insan sizi mutlu edecek güçte değildir. En iyisi İkizler insanından uzak durmanızdır. Yalnız doğum anındaki yıldız etkileri durumu hafifletebilir ve ender olarak da yok edebilir. Ama yine de siz dikkatli olun.

Balık kadını ve Yengeç erkeği: En iyi anlaşabileceğiniz insan Yengeç’tir. O da sizin gibi duygulu, sevgiye önem veren, sezme gücü fazla biridir. Ayrıca sizin kadar da kıskançtır. Birbirinizi tam anlamıyla severseniz ömrünüz boyunca mutlu olabilirsiniz. Fakat Yengeç çift fikirliliği’ sevmez.

Onun karşısında kah iyimser kah karamsar olursanız endişelenmesine üzülmesine yol açarsınız. Çünkü Ayın yönetimindeki bu tip kolay etki alır. Sizi sevdiği için de zamanla aynı tutumu onda görmeye başlarsınız. Sizin yüzünüzden huzuru kaçar ve karamsarlaşabilir, ikinci sorun da Yengeç’in para konularında sizden duyarlı olmasıdır. O paranın değerini bilir.

Bunu sevdiklerine verir ama hiçbir zaman parayı saçmaz ve müsriflik etmez. Oysa siz tamamıylam müsrif olabilirsiniz ve, parayı su gibi harcamaya da kalkalabilirsiniz. Bu iyi sonuç vermez. Başlangıçta Yengeçle hem para hem duygu konularında anlaşmalısınız. Bu sayede her aradığınızı bulursunuz.

Balık kadını ve Aslan erkeği: Aslan burcu insanı da sizin gibi güzel şeylerden, lüksten hoşlanır ve romantik bir havası vardır. Fakat onunla ilişkinizin kısa süreceğini bilin. Çünkü Aslan çok hareketli, atılgan, cesur, dikkati çekmeyi seven ve duraklamaktan da hoşlanmayam bir tiptir. Duygu­larınız yüzünden kapılacağınız endişeler, çift fikirliliğiniz Aslanı önce şaşırtır ve sonra da bezdirir.

İlk firsatta sizden uzaklaşmaya kalkar Ona daha da sıkıca sarılırsanız bu sefer kükrer ve ondan sonra gider. Yani kalbinizi kırdıktan sonra uzaklaşır. Aslanla sadece dost olun. O da sizin gibi cömert, kolay acıyan ve yardım sever biridir. Bu arada doğum anın­daki yıldız etkileri şartları değiştirebilir.

Balık kadını ve Başak erkeği: Genellikle zıt burçlar birbirlerini çeker ve tamam­larlar. Siz de Başak insanıyla belki anlaşabilirsiniz. Fakat her şeyden önce Başağm duygusal bir tip olmadığnı bilin. Ayrıca Başak insanı sözünü sakınmaz ve sizin iyiliğinizi düşünerek kınamakta da geri kalmaz.

Bu yüzde incinebilirsiniz. Fakat Başak tipi neşeli, şirin ve cana yakındır. Onu çok beğenebilirsiniz. Ama önemli olanı Başağın sizi sevmesidir. Seven bir Başak, size daha fazla ilgi gösterir ve itina eder. Hem onun dostluğuna daima güvenebilirsiniz. Fakat Başak da aslmda dayanacağı birini ister.

Size gereksinme duyduğu zaman yardımına koşamayacaksanız bu tür bir evliliğe yanaşmayın. Bu arada Başak erkeğiyle Balık kadınının daha iyi anlaşabileceklerini de belirtelim. Ayrıca doğum anındaki etkiler ilişkilerin daha uyumlu olmasını da sağlayabilir.

Balık kadını ve Terazi erkeği: İkiniz de güzelliklere düşkünsünüz, lüksü sevi­yorsunuz ve sevgiye büyük önem veriyorsunuz. Ama Terazinin belirli Ölçüleri vardır. Bunlara uyarsanız mutlu olabilirsiniz. Aksi halde Terazi­nin yanma yaklaşmayın. Terazi insanı, nazik, zarif, gerektiğinde duygu­larını başkalarından iyi gizleyen, şık, hoş, havalı ve kafalı kimseleri be­ğenir. Bu saydıklarımıza uyuyorsanız sorun yoktur.

Ayrıca Terazi insanı çok yönlüdür ve kafasını oyalayan, gözlerine güzel gözüken şeyleri de ister. Yani Balık insanında kültür ve güzellik arayacaktır. Sadece güzel­lik de yeterli olmaz. Günden güne kafasını geliştiren, zamana ayak.uy­duran, yenilikler yapan biriyseniz Terazi tipini tutabilirsiniz. Böyle bir Balık kadınının Terazi erkeğini kendisine bağlaması kabil olabilir.

Buna karşılık tanınmış, varlıklı, hoş ve cazibeli bir Balık erkeği de Terazi kadınını mutlu eder. Seven bir Terazi kadını aradığı lüksü de bulursa Balık erkeğiyle mutlu olur. Yine de genel olarak Balık – Terazi ilişkisi so­runludur. Kendinize güvenmiyorsanız Terazi tipine de yaklaşmayın pek. Doğum anındaki yıldız etkileri daha iyi anlaşmayı sağlayabilir.

Balık kadını ve Akrep erkeği: Akrep burcu tipiyle iyi analaşabilirsiniz. Çünkü Akrep de sizin gibi Su grubundandır. Sizin gibi duygulu, şüpheci ve kıskançtır. Sevdiğine de çok bağlanır. Ayrıca Akrep kafa bakımından fevkalade sayılabilir. Pek çok konuyu kolaylıkla halledecek akla sahiptir.

Yani Akrep tipi, sizi çekip çevirebilir. Kadm bir Akrep, size destek olur ve yol gösterir. Erkek bir Akrep de Balık kadınının yaşantısına yön verir. Onun güzel bir yaşam sürmesini sağlayabilir. Üstelik sezme gücü sayesinde Akrep insanı derdinizi, sorunlarınızı, üzüntünüzü anlar, istek­lerinizi, arzularınızı sezer ve karşılık verir. Birlikle uyıımlu bir ömür sürebilirsiniz.

Yalnız Akrep insanı sizden çok daha kıskançtır. Onu tah­rik etmeyin ve kıskançlığa kapılmasına, şüpheye düşmesine imkân bı­rakmayın. Kıskanan bir Akrep tehlikelidir ve sizi en ince yerinizden ko­laylıkla yaralar.

Balık kadını ve Yay erkeği: Yay burcu insanı da sizin gbi çok yönlüdür. Onunla iyi dost olursunuz. Türlü konularda anlaşabilirsiniz. Fakat bu konular arasında aşk yoktur. Çünkü Ateş grubundan Yay, sizin kadar duygusal değildir. Çabuk kapılır ve kısa süre içinde vazgeçer.

Yeni tiplere ilgi duyar. Zaman zaman sözleri alaycı da olabilir. Hele sızlanmalardan hiç hoşlan­maz. Daha, da önemlisi bağımsızlığına düşkündür. Onu sıkıca tutmaya kalkarsanız isyan eder. Yayla iyi dost olmak çok daha olumlu sonuç ve­rir. Yalnız doğum anındaki yıldız etkileri durumu değiştirebilir.

Balık kadını ve Oğlak erkeği: Oğlak burcu duygularınızı kolay kolay anlaya­maz. Buna karşılık istediğiniz güveni size verebilir. Size destek olur ve sorunlarınızın halledilmesine de yardım eder. Amaçlarınız ortak olursa evlilikte başarı oranı artar. O yanınızda duygusallaşır, siz de onun mantığından yararlanırsınız.

Ama bu tür evlilikte iki tarafından da öz ­veride bulunması gerekecektir. Bunları iyi düşünmeli ve sonra karar vermelisiniz. Doğum anındaki yıldızlar Oğlakla daha kolay anlaşmanızı sağlayabilir.

Balık kadını ve Kova erkeği: Siz duygu insanısınız. Kova burcu ise aklı temsil eder. Kova insanı her şeye akıl açısından bakar. îyi niyetli ve insanları seven bir tip olduğu için bir süre sizi kırmamaya gayret edecektir. Fakat duygular arasında bocalar, türlü şeylerden yakınır, daha fazla ilgi çekmek için dolambaçlı yollara başvurursanız Kova burcu insanının sabrını taşırırsınız. Kova burcu aslında size göre değildir. Çok yönlü, ilgi çekici, zamanla ilerleyebilen biri olabilirseniz Kova insanını tutmanız kabildir.

Ama yine de onun kafası sizin duygularınızı ezebilir. Yalnız doğum anındaki ahenkli yıldızlar bu durumu değiştirebilirler. Kova burcu erkeği kolay kolay kimseyi sevemez sevdiğini belli edemez, Yükseleni kova ve Ana burcu Kova olan insanlar; gerçekten sizin için seçilmiş kimselerdir. Ruhunuzun ikizi olabilirler, bu tamamen sizin elinizde zor bir burç olan kova burcu sabırlı ve çok kuvvetli akıllı ve olağanüstü zekidirler.

Sıra dışı düşünce ve fikirlere sahiptirler. Hızlı yaşar ve çok da bilgedirler. Bu kimseyle baş etmek zordur zor elde edilirler. Burcu ve yükselen burcu Kova olanlar, sevdiklerine tam anlamıyla bağlanmayı ve güvenmeyi düşlerler. Ama bu inanılmaz şekilde zordur, herkese güvenemezler.

Balık kadını ve Balık erkeği: Kendi burcunuzdan biriyle anlaşırsınız. Çünkü her bakımdan birbirinizi iyi anlarsınız. Yalnız birinizden birinin daha iradeli, atılgan ve maddenin değerini bilen, gerçekleri gören bir tip olması gerekir. Yani iki Balıktan birinin yaşamla mücadele edebilecek güce sahip olması şarttır. O zaman evlilikte fevkalade mutluluk olabilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca