Kadın için aşk ve evlilik hayatı

Balık Burcu Kadını Evlilik ve Aşk: Balık burcu kadının aşkta erkeğe oranlı daha başarılı olduğunu söylemeliyiz. Her şeyden önce fazla du­yarlılık düşler ve içlilik bir erkeğin başarıya gitmesini kısıtlayabilir. Oysa kadında böyle bir durum yoktur. Aşk Balık burcu kadınının can­lanmasını, daha güzelleşmesini, iyimserleşmesini sağlar. Yani onun için aşk mucize etkisi gösterebilir. Kadının kafasında bir erkek tipi olabilir. Fakat genellikle o birden âşık olur, düşündüğü tipi de unutuverir. Beğendiği ve kalbini verdiği erkeği de güzellik, duygular ve dişiliği saye­sinde elde eder. Kadın, erkeğe yumuşaklıkla yaklaşır. Uyumlu tutumuyla onun dikkatini çeker. Sevgisi, sevecenliği, derin duygularıyla erkeği bağlar.

Kendini çok özgür sayan bir erkek bile bu kadının karşısında bir­den çaresiz kalabilir. Kadını sezisi güçlü olduğu için erkeğin duyarlı taraflarını da anlar. Tutumunu da buna göre ayarlar. Yalnız bu çok çekici, duygulu, hoş kadın, akıllı değil zekidir. Onun bilimle, kafayı genişleten konularla ilgisi olacağını sanmamalısınız. Ancak doğum anında uyumlu olan Uranüs, Merkür gibi yıldızlarla yükselen bir Hava burcu bu durumu değiştirebilir. Ama böyle yıldız etkileri yoksa kadın, daima bir duygu insanı olarak kalır. Kafaya, bilgiye Önem veren bir erkek onunla anlaşamaz. Balık kadını, sevdiği erkeğin etrafına uyum, yumuşaklık, aşk ve derin duygulardan oluşan bir ağ örer ve onu çaresiz hale getirir. Neye uğradığını anlayamayan adam bu eşsiz kadınla evlenmeyi ister. Yani Balık kadını böylece arzusuna kavuşur.

Balık kadını, Aşk ve İstekler: Balık kadını için hayatta en önemli şey aşktır. Bunu güzellikler ve lüks izler. Kadın gerçekten âşıksa, diğer ikisinin yokluğuna da katlanabilir. Sevdiği ve sevildiği sürece güzelliklerle lüks ikinci planda kalabilir. Ama kadın bir gün sevilme­diğini hissedebilir. Düş kırıklığına uğrayabilir ve âşık olup gözünde büyüttüğü erkekte o üstünlüklerin olmadığını anlar ve soğuyabilir.

Bu durumda güzellik ve lüks ön plana geçerler. Kadın acıyabilen biri ve anlayışlı olduğu için erkekten ayrılmaz. Yine de güzellik ve lüks arzusu şiddetlenir. Erkek bunları verebilirse bu beraberlik devam eder. Ancak bir gün kadın, tekrar âşık olabilir. O vakit kendisine dünyaları verseler durmaz ve sevdiği adamın ardından gider. Bu kadın maddi sayılmaz. Sevdiği erkek için çok özveride bulunur. Hatta her şeyini onunla paylaşır. Fakat yaşantısında aşk yoksa o vakit pek çok istekleri olabilir. Hem bunların çoğu da pahalı arzulardır. Balık kadını, gerçek aşkı bulur­sa mutlu olur. Hele bu arada güzelliklere ve lükse de kavuşursa ondan daha mutlusu bulunmaz. Yalnız bu çok mutlu sandığınız kadın zaman zaman sevgilisini, eşini kıskanır ve üzülür. Ortada neden yokken kuşkulara kapılıp erkeği kıskanarak hüngür hüngür ağlar.

Erkeğin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu düşler. Sonunda üzüntüden bitkin düşer. Ama güvendiği kimse onu teselli eder veya erkek kendisine sadık olduğunu kanıtlarsa, kadın, o anda kıskançlığını ve kederini unutur. Gözlerinin yaşını siler ve birden neşelenir. Balık burcunun seven kadını çok çekici ve cana yakın olmakla birlikte sevdiği erkek için de zaman zaman bir sorundur. Aşka önem veren Balık burcu kadını aynı zamanda çift kısmetlidir. Evlenip aradığı sevgiyi bulamazsa ayrılıp tekrar evlenebilir. Tam bir Balık tipi olan Elizabeth Taylor’un dokuz evlilik yaptığını bili­yorsunuz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca