Erkek için aşk ve evlilik hayatı

Balık Burcunun Erkeği Aşk ve Evlilik: Balık burcunun erkeği, düş gücü fazla, romantik, duyarlı, güzelliklere düşkün bir tiptir. Balık burcu erkeği aşk, hayatında  güzel kadınları beğenir. Onun için akıllı kadın pek öyle Önemli sayılmaz. Kadın her şeyden önce güzel, çekici, süslü, zarif olmalıdır. O tatlı konuşmalı ve romantik sözler söylemelidir. Bu erkek, bilim, vs.’yle ilgilenen, kafasını bu yönde geliştiren kadınlardan hoşlanmaz. Onun için bu tip kadın erkekleşmiş sayılır. Kadın tam anlamıyla dişi olarak kalmalıdır. Balık erkeği düşünde eşsiz bir kadın yaşatmaktadır. Bu onun taptığı kadındır, ama aslında onun düşündeki gibi bir kadın da dünyada yoktur. Bununla birlikte erkek günün birinde düşün dekini biraz andıran bir kadınla karşılaşırsa âşık olur. Bu erkeğin sevmeden evlenmesi hemen hemen olanaksız gibidir.

Evlilikte duygu yönü son derece önemlidir. Erkek beğendiği kadına yavaş yavaş yaklaşır. Bir hayli çekingen olmakla birlikte duyguların gücü onu kadına doğru iter. Erkek, kadının arzularını üstün sezgisi sayesinde fark eder ve onun en küçük isteğine kadar her şeyine karşılık vermeye çalışır. Yumuşaklığı, iyi niyeti, dürüstlüğü, derin duygulan sayesinde kadının ilgisini uyandırmayı da başarabilir. Ancak bu tipin akla önem veren, başarıyı düşünen kadınlara göre olma­dığını da belirtelim. Ona kendisi gibi duyarlı ve duygulara değerlere ö- nem veren ve aynı zamanda akılcı biri uygundur. Erkek uzun süre sevdiği kadını şımartır ve sonunda duygularını açıklamaya cesaret eder. Bunu da son derece romantik ve etkileyici bir şekilde yapar.

Kadın bu duygulara karşılık veriyorsa Balık burcu erkeği hemen evlenir. Ayrıca o bütün ömrünce de sadece eşini sever. Her şeyin en fevkalade sini eşi için ister. Hatta paraya önem vermeyen erkek, sırf eşinin süslenmesi, daha güzel olması ve lüks bir yaşam sürmesi için kendi ideallerinden feda­kârlık eder. Daha fazla para getiren bir konuya el atar. Kadın onun duy­gularına sevgi, duyarlılık, anlayış ve tatlılıkla cevap verdiği sürece de bu erkek mutlu olur.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca