Eğitim ve Mesleki Eğilimler

Balık burcu Atılganlık ve Mesleki Eğilimler ve zevkler: Burcunuz görme, duyma, işitme, dokunma ve tatmayı temsil eder. Bu beşi de sizde çok güçlü durumdadır. Onun için de zevki­nize diyecek yoktur. Ayrıca müzik sizin için gereksinim sayılır. Ağzınızın tadını bilirsiniz. Çiçek kokulan ve parfümlerden çok hoşlanırsınız. Sa­ten, kadife, ipek, kürk gibi şeylere dokunmak, bunlara sarınmak da bur­cun kadınlarına zevk verir.

Bu duyulanın gücü, düşlerle birleşince ortaya türlü eşsiz sanat eseri çıkabilir. Daha doğrusu bu beş duyunun temsil ettiği şeylerde de başarılı olabilirsiniz. Balık Burcu eğitim ve Mesleki Eğilimler ve bu alanlarla alakalı Zevkleriniz den yararlanın ve bunları ziyan etmeyin.

Mesleki Eğilimler: Balık burcu 1-18 Mart tarihlerinde Merkür burcunuzdayken çok yaratıcı olabilirsiniz. Sezgilerinize de güvenebilirsiniz. Eğitim konularında şanslı olabileceğiniz başka bir dönem Nisan başında. Kendinize güvenebilir, pratik ve gerçekçi kararlar alabilirsiniz. Özellikle eğitim çalışmalarına hız verebileceğiniz bu günlerde sınavlarda başarı sizi bekliyor.

Diğer taraftan 21 Ekim-9 Kasım tarihlerinde çok yönlü düşünmeye açıksınız. Karamsar olmaktan kaçındığınız sürece başarılısınız. Yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi geliştirmek açısından şanslı bir dönem olabilir. Başkalarının fikirleri size yol gösterebilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca