Diyeti

Balık burcu Kadını ve Erkeği için 3 Günde 2 kilo verme diyeti; Balık burcu yanlarından şikayetçidir. Yan bölgeleri istemedikleri şekilde genişler.  Genel de balık burcu kadınları, çok kolay kilo alabilen bir burcun kadınıdır. Balık burcu diyet yapmayı sevmez çünkü genelde tatlıyı sever, çikolata ve abur cubur gibi şeylerle, arası oldukça iyidir.

Güzel rengarenk Şekerlemeleri sever ve gün içinde sürekli yemek ister. Balık burcu eğer buna dikkat etmezse dişleri çok çabuk çürür. Balık burcu kadınları Dengesiz aldıkları kiloları yüzünden, diyet yapmak isterseler, ve diyetleri uzadıkça dayanamayıp bozmak isterler.

Balık burcu diyet yapmak neden ister? Çünkü  zamanla vücut ölçüleri hızla dengesini kaybeder. Düzensiz beslenmeleri ve fazla şekerleme tüketmelerinden dolayı, Kalsiyuma ihtiyaçları doğar, bu kalsiyum eksikliğini gideremezlerse vücut ölçüleri düzensiz şekilde bozulur. Bunu dengede tutmak için fındık ceviz ve badem azda olsa sık sık yemek zorundalar. 3 günde 2 kilo verilen bu diyeti sporla desteklerler ise 3 Günde 2 kilo vermeleri garanti olur.

Diyet uzmanından özel Not: Balık burçları diyet, bir hafta bırakılabilir ve sonra tekrarlanır.

1. gün
Kahvaltı:Bir bardak sıcak su içine bir kaşık bal, bir kaşık limon su. Bir dilim kepek ekmek, bir dilim dil peyniri, bir salatalık.
Öğle Yemeği: Izgara tavuk, bol limonlu salata, ara öğün 5 tane erik. Şekersiz çay.
Akşam Yemeği: Izgara balık, bol yeşil salata, ara öğün bir elma. Yatarken bir fincan yeşil çay.

2. gün
Kahvaltı:Bir Kaşık bal karıştırılmış Bir kase yoğurt, bir porsiyon meyve.
Öğle Yemeği: Bir yumurta ile yapılan yağsız omlet, bol yeşil salata. Ara öğün, 5- 6 tane kiraz. Şekersiz çay veya kahve.
Akşam Yemeği: Tercihe göre haşlanmış bir et, bol salata ve beş tane çilek.

3. gün
Kahvaltı: Bir Bardak ballı süt, bir diyet ekmek ara öğün bir elma.
Öğle Yemeği: Bir Tavuk ızgara, bol limonlu salata, arada bir armut. Şekersiz kahve.
Akşam Yemeği: Bir Yumurta ile yapılan yağsız omlet, Bir dilim beyaz peynir rendelenmiş havuç salatası. Arada bir elma. Yatarken bir fincan yeşil çay.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca