Yükselen Burca Göre Tipler

Yükselen burcu Aslan olanlar ve Aslan Burcunun Verdiği Tipler ve özellikleri

Kişiliğiniz: Her insanın etkileyici bir yönü vardır. Kiminin anlamlı gözleri, kiminin tatlı sözleri dikkati çeker. Sizin etkileyici tarafınız da doğrudan doğruya kişiliğimizdir. Neşeli, hareketli, vakarlı, canlı, şirin bir tipsiniz. Güneş insanı olduğunuz için de sizdç pek çok güç bir arayı top­lanmıştır. Girdiğiniz her yerde hemen dikkati çekersiniz. Çünkü sizde güneşin sıcaklığı ve parlaklığı vardır.

Hem iyi niyetli olmanız ve kimseye kötülük yapmayı istememeniz de üstünlüğünüzü daha belirli hale koy­maktadır. Çünkü üstün kimselerde alçak gönüllülüğe az rastlanır. Aslında krallığınız tutmazsa yani o yönünüzü unutabilirseniz gerçekten fevkalade bir insan sayılırsınız. Karşınıza çıkan herkesi sözleriniz, haliniz, tutumu­nuz ve bakışınızla iyi etkilersiniz. İstediklerinizi yaptırmanız da çok kolay olur.

Sıcak gülüşünüz insanın içini ısıtır. Sorunları olanlara cesaret ver­mek, güçlükte kalanların yardımına koşmak sizin için çok kolaydır. Ama bir Güneş insanı olmakla birlikte siz zaman zaman bu üstünlüklerinizden yarar değil zarar görüyorsunuz.

Yükselen Aslan Burcunun Verdiği Kişilik

Siz çok cömert ve sözünden dönmeyen bir insansınız. Onun için de söz verirken dikkatli olun. Çünkü huyunuzu bilen bazı kimseler sonunda sizi zarara sokacak sözler verme­nize neden olabilir. Mert olduğunuz için de dediğinizi yapar ve zarar görürsünüz. Mertlik çok üstün bir yetenek olmakla birlikte bu yüzden düş kırıklığına da uğrayabilirsiniz.

Herkese kendiniz gibi sanmakta­sınız. Onların sözlerini de birer yemin zannediyorsunuz. Oysa karşınıza sırf çıkarları için vaatlerde bulunan kimseler de çıkmaktadır. Dediğimiz gibi gerek dostlara gerek karşılaştığınız kimselere dikkat edin. Çok yete­neklisiniz ama bazen de insanları hiç tanıyamıyorsunuz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca