Kadın için aşk ve evlilik hayatı

Aslan kadını ve Aşk ve Evlilik:Aslan kadını cazibeli, giyimine ve her şeyine itina eden, gururlu, lükse ve yaşamın güzel şeylerine düşkün bir tiptir. Yaşamda her şeyin bir bedeli olduğunu da iyi bilir. Çok duygulu ve ro­mantik de olsa lüks yaşam arzusu onun bazen duygularına baskı yapmasına bile neden olabilir. Yani lüks meraklısı, elmaslar, mücevherler, kürkler isteyen bir Aslan kadını çekiciliğinden yararlanarak kendisine bunları verebilecek bir eş bulur.

Mert olduğu için de anlaşıp evlendiği ve sevmediği eşine sadık kalır. Zaman zaman sevginin yokluğuna üzül­mekle birlikte kendisini mücevherleri ve lüks eşyalarla teselli eder. Ama bu kadın âşık olursa çok değişir. Âşık kadının lüksten vazgeçeceğini, bu arzusunun Öleceğini sanmamalısınız. O yine yaşamın güzel şeylerini is­teyecektir. Sevgiyle , madde arasında bocalayacaktır. Sevgisi üstün gelir­se de evlenecektir. Eşinin kendisine istediklerini veremeyeceğini bildiği için bu konuda ısrar etmeyecektir.

Kadın, sevdiği, eşine saygı duyduğu ve onunla kafa birliği ettiği sürece de mutlu olabilecektir. Bazen lüks şeyleri görünce içi sızlayacak ama sona sevgisi ona her şeyi unuttura­caktır. Bu arada kadın eşinin yükseleceği günü de bekleyecektir. Ona akıl verip yol da gösterecektir. Erkek yükseldikçe kadın da diğer istekle­rine yavaş yavaş kavuşacaktır.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca