İş Hayatı

Aslan burcu iş hayatı; Belki siz kafanızı kullanarak yaptığınız işlerin karşılığını almaktasınız. Fakat yine de pek paranız olamayacaktır. Çünkü hem cömertsiniz hem de, para harcamayı seviyorsunuz. Yaşamın zevklerini tatmak gerektiğine inanıyorsunuz, bu arada özel zevklerinize de ucuz denilemez. Her şeyin, en.fevkaladesini de istemektesiniz. Hele lüks olan şeyler daha da hoşunuza gitmektedir. Bu durumda gideriniz gelirinize eşitse dua etmelisiniz. Çünkü gelirinizden fazlasını da harcay­abilirsiniz. Kafanızı kullanmanızı ve biraz düşünmenizi söyleyeceğiz yine.

Siz Güneş inşam olarak kendinize çok güveniyorsunuz. Bu güven sizce yeterlidir. Oysa güçlü Güneş insanları da bir gün gelir yaşlanırlar. Veya yorulabilirler. Siz çalıştığınız: sürece para kazanabiliyorsunuz. İşte bu durumda maddi güveni de düşünmeniz gerekmektedir. Para biriktir­mek size güç gelecektir. Fakat kendinizi buna alıştırmalısınız. Ayrıca kafanızı kullanarak az: veya çok parayı değerli şeylere yatırmalısınız.

Sağlam hisse senetleri ile geleceğinizi güven altına almanızı sağlayabilir. Hem siz para yapmanın zevkini alırsanız çok çabuk da zen­gin olabilirsiniz.. planlama, gücünüz ve diğer yetenekleriniz burada da yardımınıza gelecektir. Kral gibi davranmaktan vazgeçmenizi söyledik. Ama. hiç olmazsa bir masal padişahı kadar zengin olmaya, niyetle­ne bilirsiniz. Sonuçtan memnun kalacağınızdan da eminiz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca