İrade Gücü

Uygun Olmayan Tip: Yalnız Aslan kadınının bağlandığı erkek, hayatı seven, lüksten hoşlanmayan, parasını zevk, eğlence, lüks değil sa­dece gereksinimlere harcayan biri de olabilir. Bu durumda Aslan kadını sevse de bir süre sonra isyan edebilir. Ya erkek onu tutabilmek için değişmeye razı olur, ya da bir süre sonra sevgisi sönen kadın çıkıp gider. Kendisine daha iyi yaşam verecek biriyle evlenir.

Seven Aslan kadını, yetenekli bir erkekle evliyse onun yükselmesinde yardımcı olacaktır, so­nunda da istediklerini elde edecektir. Ama kadın sevdiği için hata yapmışsa yani erkek aslında üstün tip değilse bu düş kırıklığına yol açacaktır. Böyle bir evliliğin kolay kolay yürümeyeceğini de tahmin eder­siniz. Aslan kadınına, üstün tarafları bulunan, neşeli, cana yakın, ateşli, eğlence ve lüksten zevk alan, varlıklı bir eş uygundur.

Planlama Gücü: Planlama gücü sizin en üstün yönünüz sayılabilir. Çünkü siz bu konuda inanılmayacak kadar başarılısınız. Olayları iyi inceliyor, sonuç çıkarıyor ve ona göre yararlı olacak planlan kolaylıkla yapabiliyorsunuz. İş hayatında da özel yaşamda da sonu dere­ce değerli bir yetenektir. Büyük örgütlerin çoğunun başında Aslan insanların bulunmasının nedeni de budur işte. Çünkü fevkalade planlama yeteneği olan Aslan insanı aynı zamanda yaptığı planlan da uygulaya­cak güçtedir.

O, düşleri gerçek haline sokabildiği gibi, bu sayede ka­zançlı çıkmasını da bilir. Planlama onun hoşuna gider. Onun için halle­dilmesi gereken bir bilmeceden fakrsızdır bu iş. Pek çok kimseyi yoran, şaşırtan planlama işi Aslan tipine zevk verir. Çünkü kendisi böylece üstünlüğünü ortaya koyduğunu da bilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca