Erkek için aşk ve evlilik hayatı

Aslan burcu Erkeği Aşk Hayatı: Siz büyük bir şiddetle, ateşle, arzuyla sevebi­lirsiniz. Başkalarını yakıp kül edecek kadar kuvvetli olan bu duygu sizi sadece heyecanlandırır. Daha canlı, enerjik ve cazibeli hale sokar. Ancak burcunuz sevgiyi temsil ettiği için de bazen şiddetli bir beğenme veya ar­zuyu da aşk sanabilirsiniz. Bu sadece bir beğenme veya arzuysa bir süre sonra duygular gücünü kaybedecektir. Siz de çok önem verdiğiniz kimse­nin hatalı bir yönünü görerek soğuyu vereceksiniz.

Ancak duyduğunuz gerçek aşksa bu sizin dünyanızı bile değiştirebilir. Yalnız aşk sizin çok üstün yönlerinizi ortaya koyarken bazı hataların da belirli hal almasına yol açar. Aslan erkeği, son derece çekicidir. Onun için de beğendiği’ kadında ilgi uyandırması kolaydır. Hem o sevdiği zaman cömertliğinden, neşesinden, dikkati çekme yeteneğinden de yararlanır. Kadına, kendi olanakları dahilinde hatta haricinde olan her türlü şeyi armağan edebi­lir.

En lüks yerlere davet eder. Bu arada kadın, bu dikkati çeken, üstün halli erkekle birlikte bulunmaktan zevk duymaya başlar. Aslan burcu perde ve sahneyi temsil ettiği için bu erkekte rol gücü de fevkaladedir. Onun için kadının zayıf taraflarını sezdiği an role başlar. Onu bu duyarlı yönlerini etkiler. Seven bir Aslan erkeğinin elinden kurtulmak kolay değildir. O akla hayale gelen ve gelmeyen şeyleri yaparak, sevdiği kadını kendisini bağlayabilir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca