Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

Aslan Erkeği – Koç Kadını; Koç kadınını beğenen bir aslan erkeği ondan hoşlanmış ise onunla sevgili olmalıdır. Koç kadının kolaylıkla elde edebileceğiniz bir biri değildir. Koç kadını kendine güvenen bir burçtur ve ne istediğini bilip ona göre hareket ederek istediğini elde eder. Koç kadını güçlüdür, ve aslan erkeğine karşı her zaman dik başlıdır.

Bazı gerekli konularda ona akıl vermeniz koç kadınını rahatsız etmez. Ama buda ona emir verebileceğinizi göstermez. Koç kadını bir aslan erkeğine verdiklerinin zevkini almadan farklı yöntemler aramanıza gerek vardır. Koç kadını duygusal ilişkileri sever ve bu iki burç iş konusunda çok iyi anlaşırlar ve birbirlerini tamamlarlar.

Koç kadını ve aslan erkeğinin çok mutlu olabileceğini söyleyebiliriz. Aslan erkeğinin sıcak ve samimi oluşu onun hoşuna gider. Koç kadınını kıskandırmayın çünkü sonuçları çok fena olabilir.

Aslan Erkeği – Boğa Kadını; Boğa kadını, ilk başlarda aslan erkeğine normal gelmeyebilir, ama aslan erkeğinin ilgili, alakalı olması onun kalbine giden yolu kolayca bulmasını sağlar. Boğa kadının bazen aslan erkeğinin düşüncesiz olduğunu düşünür.

Bir boğa kadınının sezgileri çok kuvvetlidir ve akıllıdır. Boğa kadını aynı zamanda çok hırslı ve ihtiraslıdır. Bu iki burç uyumludur. Boğa kadınını eğer sizin için doğru olduğuna emin iseniz, ondan her türlü fedakarlığı beklersiniz. Boğa kadını kısa ve az olan hiç bir şeyi sevmez.

Eğer ondan emin olmuş ise bazen dış görünüşününde bir önemi olmaz. Boğa kadının aslan erkeğinin tam aksine ayakları yere basar. Boğa kadını fazla gerçekçidir, ve aslan erkeğine göre biraz daha soğuktur. Boğa kadınının ve aslan erkeğinin bildiklerini okuması onlar için ilişkiye zora sokar.

Aslan Erkeği – İkizler Kadını; İkizler kadını aslan erkeğini baştan çıkarabilir ve ona kısa süreli bakması bile yeterlidir. İkizler kadını çok fenadır, bir aslan erkeğine meydan okuyabilir, hayatı seven, pozitif, neşeli ve cazibelidir. Bir ikizler kadını ile beraber iseniz ona farklı olacak şeyler sunmanız gerekir.

İkizler kadını beraber olmak demek her şeye açık olmanız demektir. İkizler kadını kendine güvenir ve aslanın en sinirli olduğu anlarda bile onu dizginlemeyi bilir. İkizler kadını biraz uçarı bir tip olarak görünebilir ama eğer size aşık ve seviyorsa sorun yok demektir. İkizler kadını ve aslan erkeği herkesin dikkatini çeken bir çifttir. Uzun süreli bir ilişki istiyorsanız ikizler kadınını fazla kısıtlamamanız gerekir.

Aslan Erkeği – Yengeç Kadını; Yengeç kadını ve aslan erkeği biri çok aktif diğeri ise bir o kadar pasiftir. Bu iki zıt ve ters kutuplar bir araya gelerek, birinin atılgan ve çabuk çözüm bulan birisi olması diğer tarafın daha içe kapanık olmasıdır. Yengeç kadınını bir aslan erkeği anlayamaz.

Yengeç kadınının utangaç ve çekingen tavırları onun gönlündeki kişinin siz olduğunu gösterebilecek’mi. Hayatı ve yaşamayı seven bir kimse ile diğer taraf’da hayata küsen bir kimse ne kadar uyumlu olabilirler. Eğer yengeç kadınına kendisini inandırıp güvenini kazanırsa güzel bir aşık olur. Yengeç kadını aslan erkeğinde kalabildiyse hatalarını ve yanlışlarını görmez.

Aslan Erkeği – Aslan Kadını; Aslan kadını ve erkeğinin karşıt gruplar birbirini çeker ve bazen sıkıntılı olabilir. Böyle durumlarda her iki tarafında birbirine hükmetme hırsları ikisi arasında sorun olacaktır. Aslan kadını her şeyin en iyisine ve en güzelini hak ederler, ve her şeye hakları ile sahip olurlar. Aslan kadınını erkeğinin bir başkasına bakmasına tahammül edemez.

Aslan kadını yalın ve olduğu gibidir. Aslan kadını aşık olduğu zaman kendini kaybeder, ve aşkını hesapsız yaşar, ama bir anda eşine bu ilişkiden ve beraberlikten çok sıkıldığını söyler. Kendisini sevme ve aşık olma konusunda çok yetenekli bulur. Ama aslan erkeği siz aslan kadınını elinizde tutabilirsiniz.

Aslan Erkeği – Başak Kadını; Başak kadınının utangaç tavırları aslan erkeğini şaşırtabilir. Başak kadınının utangaç ve çekimser tavırları tanımadığı kimselere güvenememesidir. Başak kadınını hiç ummadığı bir anda onunla bir şeyler yaşamaya kalkmayın. Başak kadını alımlı, kendine bakan hoş bir hanımdır ve erkeğinin’de kendisine bakmasını ister bakımlı olmasını sever.

Başak kadını hükmetmeyi sever ve ona karşı saygılı olunmasını ister. Bir başak kadını ile beraber iseniz her şeyinize dikkat etmeniz gerekir, onu başkalarının yanında utandıracak bir şey yapmamanız gerekir. Başak burcu kadını ile evlenen bir kimse mutlu olur, çünkü eşini mutlu etmek için her şeyi yapar.

Aslan Erkeği – Terazi Kadını; Terazi kadını ile aslan erkeğinin ortak noktaları olabilir, hayaller, idealler ve iyimserlikleridir. Terazi kadını edebiyatı sever, beraber olduğu erkeğin sanat duygularını paylaşır. Terazi kadını zevkli bir kadındır, aslan erkeği terazi kadınının sıkıcı tavırlarına katlanmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Terazi kadını kendine bakmalı ve bakımlı olmalıdır, yoksa bu onların ayrılıkları olabilir.

Terazi kadını korunup kollandığını bilmek ister ve üzerine titremesini ister. Terazi kadını özgürlüğü ve bağımsızlığı sever. Terazi kadını çok romantiktir ona küçük bir tane bile gül almış olsanız bile o bunun için sizi defalarca öperek mutlu eder. Terazi kadını aslan erkeği gibi sosyaldir ve hoş sohbetleri sever. Terazi kadını ile değişik bir hayat yaşayarak mutlu olacaksınız.

Aslan Erkeği – Akrep Kadını; Akrep kadını biraz zor ve anlaması kolay değildir. Akrep kadını hareketli ve aktif’dir, erkekler üzerinde büyüleyici izler bırakır. Akrep kadını evlendiği kişinin malını ve parasını elinde tutmayı sever, her ikisi’de ani tepkiler verir, uyumları çok iyidir. Akrep kadını hiperaktif olması ile istediğini elde eder. Akrep kadınının bu durumu aslan erkeği için yorucu olabilir. Akrep kadını ile belli bir süre geçirdikten sonra sakin bir hayat özlemi çekebilir.

Akrep kadını özgürdür, ve düşünceleri’de böyledir, kuvvetli ve güçlü olduğunu göstermek için bazen tartışma alanı oluşturabilir. Akrep kadını kendine uygun bir eş olarak seçerse, bütün sevgi ve aşkını size verir. Akrep kadınını aslan erkeği aldatmamalıdır. Akrep kadını aldatıldığını fark ederse size dünyayı cehenneme çevirir ve merhametsizliğe maruz kalır.

Aslan Erkeği – Yay Kadını; Yay kadını hiç bir şeyi umursamaz ve çevresinde olup biten şeylere karşı farklı bir yol izler. Yay kadını aslan erkeğinin nasihatlerini aldırış etmez ve meydan okur. Eğlenceye olan tutkusu ve aslan erkeği size anlayış gösterir.

Yay kadınına karşı hükmedici olunmaz öyle yaparsanız başarılı olamazsınız. Akrep kadını kendine bir çıkış yolu belirler ve kendini bunalmış hissederse o kaçıştan kaçar. Onun çok kızıp sinirlendiği zamanda sakinleştirmeyi bilirsiniz, akrep kadını sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Aslan Erkeği – Oğlak Kadını; Oğlak kadını için her şey çok önemlidir. Oğlak kadını beraber olduğu erkeğin mevki sahibi olması için elinden geleni yapar. Oğlak kadını kendini korumayı emniyete almayı bilir.  Oğlak kadını her şeyi erkeğine bırakır.

Oğlak kadını ve aslan erkeği arasında bir çatışma var ise bunu birinin alttan alması gerekir. Oğlak kadını bazı durumlarda bildiğinden şaşmaz ve fikirleri değişmez. Oğlak kadını sevildiğini ve istendiği bilmek ister her tarafına sevgi saçar. Oğlak kadının fedakar ve sadakatli olduğunu bilmesi gerekir.

Aslan Erkeği – Kova Kadını; Kova kadını sakin ve duygulu, maneviyatına düşkün bir kişidir. Kova kadını için arkadaşlık ve dostluk çok önemlidir, aşkta aynı şekildedir. Kova kadınının sezgileri kuvvetlidir. Karşısındakinin amaçlarının ne olduğunu anlaması çok kolaydır. Kova kadını içgüdülerine güvenir ve ona göre hareket eder.

Kova kadını hayatını onun düzenli ve disiplinli hayatına uyum sağlayabilir. Kova kadınının düşündüğü şeylere aslan erkeği bazen yetişemeyebilir. Kova kadını kendini her şeye kapamıştır. Kova kadını yardıma ihtiyacı olan kimselerin yanında olarak haklarını savunur ve onları gözetir. Kova kadını ile güzel ve mutlu olacağınız günler yaşarsınız siz onunla arkadaş olarak devam edin.

Aslan Erkeği – Balık Kadını; Balık kadını hayalperest kurduğu hayalleri yaşamak isteyen ve emin adımlarla ilerlemesidir. Balık kadınının bu karakterine kimileri anlamadığı zaman nedenini bilemez. Balık kadını hayatı ele bir şiir olarak alır, hayatın kötü yönlerini birlikte olduğu aslan erkeğinin ellerine bırakır. Balık kadını olanları kenardan zevk ile izler.

Aslan erkeği balık kadının saf olduğunu ve hep duyguları ile hareket ettiğini düşünmemelidir. Eğer bir aslan erkeği balık kadını ile ciddi bir ilişki düşünmüyorsa, balık kadını başka ilişkilere yelken açar. Balık kadını sürekli sevildiğini bilmek ister ve bu aslan erkeğine zor gelmez.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca