Yuvası

Akrep Burcu Yuvası: Siz, çok kuşkucu bir tipsiniz. Görünüşte güler yüzlü, şirin, cana yakınsınız. Herkese nazik davranıyor ve saygı gösteri-yorsunuz. Ancak bütün bunlar bir bakıma duygularınızı gizlemektedir. İçinizde derin bir kuşku var. Buna da iki güçlü; sert yıldız neden olmaktadır. Siz aşağı yukarı her şeyden kuşkulanıyorsunuz. Söylenen sözlerde gizli an­lamlar arıyor, yapılan hareketlerden kuşkulanıyorsunuz.

Bu halinizi se­zenler de rahatsız oluyorlar tabii. Ama asıl sizin huzursuzluğunuzun yanında onların duygulan hiç kalır. Kendi kendinizi yiyorsunuz. Sonra kafanızı kullanarak kendi kendinize neden böyle olduğunuzu soruyorsu­nuz. Bu kuşkunun nedeni geçmişte kalan olaylara bağlanmaya çalışıyor­sunuz. Bu da olmuyor.

Ashnda siz bu kuşkuyla doğmuşsunuz. Çok güçlü bir tipsiniz fakat en zayıf yönünüz, başarınızı engelleyecek olan tarafınız da budur işte. Güçlü iradeniz sayesinde bu kuşkuyu biraz olsun yatıştır- malısmız. Böylece rahat etme olasılığı da fazlalaşır. Bu arada doğum anında yıldızlar uyumluysa bu kuşku kaybolmamakla birlikte hafifler.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor.