Yuvası

Akrep Burcu Yuvası: Siz, çok kuşkucu bir tipsiniz. Görünüşte güler yüzlü, şirin, cana yakınsınız. Herkese nazik davranıyor ve saygı gösteri-yorsunuz. Ancak bütün bunlar bir bakıma duygularınızı gizlemektedir. İçinizde derin bir kuşku var. Buna da iki güçlü; sert yıldız neden olmaktadır. Siz aşağı yukarı her şeyden kuşkulanıyorsunuz. Söylenen sözlerde gizli an­lamlar arıyor, yapılan hareketlerden kuşkulanıyorsunuz.

Bu halinizi se­zenler de rahatsız oluyorlar tabii. Ama asıl sizin huzursuzluğunuzun yanında onların duygulan hiç kalır. Kendi kendinizi yiyorsunuz. Sonra kafanızı kullanarak kendi kendinize neden böyle olduğunuzu soruyorsu­nuz. Bu kuşkunun nedeni geçmişte kalan olaylara bağlanmaya çalışıyor­sunuz. Bu da olmuyor.

Ashnda siz bu kuşkuyla doğmuşsunuz. Çok güçlü bir tipsiniz fakat en zayıf yönünüz, başarınızı engelleyecek olan tarafınız da budur işte. Güçlü iradeniz sayesinde bu kuşkuyu biraz olsun yatıştır- malısmız. Böylece rahat etme olasılığı da fazlalaşır. Bu arada doğum anında yıldızlar uyumluysa bu kuşku kaybolmamakla birlikte hafifler.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca