Kadın için aşk ve evlilik hayatı

Akrep kadını ve Aşk ve Evlilik: Akrep kadını Mars’tan çok büyük bir çekicilik almıştır. Bu yüzden de erkeklerce çok beğenilir. Bu kadının kafası çok iyi çalışır. Yaşamda yükselmeyi, rahata kavuşmayı ister. Maddenin değerini de iyi bilir. Üstün yeteneklerinden yararlanarak istediği gibi bir yaşama da kavuşabilir. Bu kadın merttir ve fırsatları değerlendirmesini de iyi bilir. Hem bir erkek gibi çalışıp çok da yükselebilir. Ancak aradığı aşkı bulana kadar tam anlamıyla da mutlu olamaz. Onun yaşamına anlam katacak olan da aşktır. Bu kadın sever ve evilirse her şeyi ikinci planda kalır. Onun için yaşantısında en önemli inan sevgilisidir.

Sevgilisi için her türlü özveride bulunur. Önün için tehlikeleri bile göze alabilir. Pek çok zorluğa da göğüs gerer ve dayanır.Sadece dayanamayacağı bir tek şey vardır. O da sevdiğinin başka bir kadına bakmasıdır. Erkeğin mace­raya kalkışmasını bırakın, bir kadınla iki kelime konuşması veya an­lamlı bir tavırla gülmesi bile bu tipi çileden çıkanr. O erkeğe her şeyini verir ve karşılığında sadık kalmasını bekler. Erkeğini paylaşmaya asla razı değildir. Bu kadın kıskançlıktan çılgına döner. Sert yıldız etki almışsa olay çıkarabilir. Aksi halde bir şey söylemez fakat birden bütün mutluluğunu kaybeder.

Kuşkulanır, üzülür, dertlenir. Sevgide de sezme gücü onu yanıltmaz. Erkeğin kötü bir maksadı olmadığı sonucuna va­rırsa olayı unutmamakla birlikte yine mutlu olur. Fakat erkekte çap­kınlık hevesi olduğunu anlarsa iş değişir. Kadın fırsat kollamaya başlar ve bir gün erkeğe çok şiddetli bir darbe vurur: Onu hâlâ sevmektedir fakat bu intikam almasına engel değildir. Hiç acımadan darbeyi indirir. Ondan sonra barışmak ve eskisi gibi mutlu olmak da güçtür. Ancak de­ğişik bir tip Akrep kadını da erkeği cezalandımakla birlikte yine de sev­meye devam eder ve onu yanından ayırmaz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca