İrade Gücü

Sezme Gücü: Evet, dediğimiz gibi aşağı yukarı herkeste kuşkulanıyorsunuz. Sizin güveninizi kazanmak bir başarı sayılabilir. Bu güven konusunda da size yardımcı olacak üstün sezme gücünüzdür. İnsanların hepsi iyi olamaz tabii. Fakat iyilerin sayısı daima fazladır. Sezme gücünüzden yararlanarak onların size karşı olan tutumlarını ko­laylıkla anlayabilirsiniz. Pek çok yerde zaten size sezginiz yardım ediyor. Bu eşsizdir ve bu sizi doğru yola götürecek bir pusula da sayılabilir.

İçinizden gelen sese uyarak hareket ederseniz hiç yanılmazsınız. Üstelik bu sezme gücü sayesinde kuşkulardan kurtulmak veya bunlan etkisiz hale getirmek de olasıdır. Sezgi veya altıncı duygu başlı başına bir silah sayılabilir. Bu sayede pek çok istediğinizi elde edebilirsiniz. Kendinizi güç durumlardan kurtarır, iyi fırsatları anında değerlendirebilirsiniz. Onun için bu yeteneğinizden yeterince yararlanmalısınız. Bu arada pek çok iş adamının bu sezme gücü sayesinde zengin olduklarını anım­satalım.

İnceleme: Sizde fevkalade bir kafa, sezme gücü ve bir de inceleme yeteneği var. Belki bunun neye yaradığını düşüneceksiniz. Siz bir bakışta insanın değerini anlayabilirsiniz. Öyle uzun uzun düşünmeye gerek kal­madan insani an incelemeniz ve doğru sonuçlar çıkarmanız kabildir. Karşılaştığınız kimselerle biraz konuşmak sayesinde onların güçlü ve zayıf yanlarını görürsünüz.

Hele biraz zaman bulur ve istediğiniz gibi in­celeyebilirsiniz ve o insanın iç yüzünü de anlayabilirsiniz. Çünkü her söz, her hareket sizin için bir ipucudur. Pek az insan sizin giibi inceleyip konuşma ve hareketlerden doğru sonuçlar çıkarabilir. Bu yeteneğinizi sakın ihmal etmeyin. Özellikle sizi toplumla karşı karşıya getiren işlerde sezme gücü ve inceleme yeteneği büyük başan sağlayabilir. Bu arada ilginç bir şeyi ilave edelim. Burcunuzdan çıkan pek çok kimse iyi fal bakar. Bunda da sezme ve incelemenin rolü vardır tabii.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca