Erkek için aşk ve evlilik hayatı

Akrep burcu Erkeği Aşk Hayatı:Akrep erkeği, sevgiye ve cinselliğe çok önem verir. Onun için de aşk maceralarına düşkün sayılır. Bu maceralar sırasında sevdiğini sandığı da olur. Ama daha sonra duygunun kuvvetli bir beğenme olduğunu anlar. Bu tip cana yakın, çok çekici, kadına nasıl davranacamı bilen, neşeli, inatçı, sebatlı biridir. O, daima çekici kadın­lan beğenir. Kadının tipini, kılığını, kıyafetini ve her şeyini çabucak in- celeyiverir. O arada sezme gücü de ona kadının kişiliği konusunda türlü şeyler fısıldamaktadır. Erkek, kadının kendisini fazla beğendini sezer ve üstüne düştüğünü de görürse kısa süre sonra bıkıp uzaklaşır. Buna karşılık kadın ona yakınlık gösteriyor fakat saygı da aşılıyorsa, kafalı, neşeli, canlı ve başkalarında beğenilen biriyse erkeğin ilgisi artar.

Bu erkek için, üstün kadın sön derece değerlidir. Her bakımdan anlaştığı ve üstün bulduğu birine rastladığı an âşık-olması kolaydır. Üstelik o sevdiği andan itibaren de sadıktır. Başka kadınlara bakmayacak, kimseyle ilgi­lenmeyecektir. Yani durmadan maceralarla vakit geçiren bu çapkın adam aradığı eşi buluncu inanılmayacak kadar değişir. Onun harikulade yönleri ortaya çıkar. Sevdiğine karşı cömert olur, onun dertlerini dinler, sorunlarını halleder, istediklerini almaya çalışır. Bu arada başka bir ilginç durum gözükür.

Kısa süreli maceralarda kadınlara pek iltifat eden erkek aşık olunca duygularını gizler, Sevdiğini söylemesi son derece zor­dur. Ancak içki içerse sevdiğini ağzından kaçırabilir. Buna karşılık sev­gisi kıskançlığından belli olur. Zira kadının her şeyini kıskanmaya başlar. Arkadaşlarını, ahbaplarını, onu beğenen kimseleri ve hatta aile­sini bile kıskanabilir. Bu kıskançlık erkeğin âşık olduğunun en büyük delilidir. O, sevdiğiyle evlenir. Sadece ona güvenir ve her şeyini eşiyle paylaşır. Ama kıskançlığından vazgeçmez: Bu kronik bir hastalık gibi zaman zaman yine ortaya çıkar.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca