Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

Akrep Erkeği – Koç Kadını; Koç kadını ile olacaksınız her şeye açık olmalısınız, mesela ilk randevuyu onun sizden talep etmesi gibi. Bunu yapan koç kadını, akrep erkeğinin gözünde karşısında hoş bir tavır olarak algılanmaz ve sinirlenir. Bütün her şeyin hakimiyetini eline almak ister, fakat koç kadını ile bir hayatı paylaşmak istiyorsanız bundan sonra olacak olaylara hazır olmanız gerekir.

Bu iki burç çok tutkuludur ve bu yüzden cinsellikte soru yaşamazsınız. Ama bazen ise birbirinize karşı savaş açarsınız. Akrep erkeği olarak evin siz yönetmek istersiniz, fakat koç kadını’da yöneticiliğe alışmıştır. Bu iki burç arasında yaşanacak bazı sorunların sonunda ise evin yönetimini koç kadınının evin yönetimin ele geçirmesi olası bir durumdur.

Akrep Erkeği – Boğa Kadını; Boğa kadını ile yapacağınız evlilikte mutlu olacağınız garantidir. Boğa kadını evini sever, çok güzel yemekler yapar, ama bu demek oluyor’ki sürekli evde oturan bir tip değildir. Boğa kadını değişime çok fazla önem vermez ama hiç bir şeyde bilmiyor anlamına gelmez. Akrep erkeğinin tam aksine yılmadan, yorulmadan devam eder.

O bir iş kolik gibi görünebilir ama eğer siz bir akrep erkeği olarak ona güven verirseniz, sizin için işinden vazgeçtiğini göreceksiniz. Bu durum karşısında sizi şaşırtmaya devam eder ve çok iyi bir eş ve anne olur. Boğa kadını eğer sizi seçtiyse şanslı bir kişisinizdir, çünkü sevdiği zaman sizin iyi ve kötü günde yanınızda var olur. Boğa kadını bazen bazı şeyleri görmezden gelebilir ama bunlar büyük olurlarsa bütün gemileri yakar.

Akrep Erkeği – İkizler Kadını; İkizler kadınını eğer seçmiş ve onunla beraber olmak istiyorsanız, kendinizi durdurmaya bilmeli ve bazı huylarınız’dan kurtulmanız gerekir. Çünkü bir ikizler kadını her şeyden önce ilgi ve sevgiye ihtiyaç duyar. İkinizde farklı karakterlere sahip olduğunuz için aranızda kavgalar olabilir.

Fakat bu davranışlarınızı kontrol altına alabilirseniz ikizler kadınının kalbini kazanabilirsiniz. İkizler kadını çift karakterlidir, size karşı çok ilgili sevgi dolu bakarken, bir anda sizden uzaklaşabilir. İkizler kadını aradan uzun zaman geçtikten sonra olgunlaşır istediğiniz gibi olur.

Akrep Erkeği – Yengeç Kadını; Yengeç kadını ve akrep erkeği için bütün astrologlar aynı şeyi söyler, onlar birbirine çok uyumlu bir çifttir, ve çok iyi bir eş olur. Yengeç kadını kendini koruyan ve yanında güvende hissettiği bir erkek ister ve siz bunu ona verirseniz mutlu bir çift olursunuz. Yengeç kadını için en önemli olan dürüst olmaktır, ona dürüst olur ve onu anlarsanız sizin ve aileniz için elinden geleni yapar.

Sizde fazla sorun çıkarmayın. Bir yengeç kadınını ihmal etmeyin. Çünkü bir yengeç kadını sizin yaptığınız kaçamakları kaldıramaz ve derin yaralar bırakır, Her ilişkide olduğu gibi sizde’de sürtüşmeler ve atışmalar olabilir, siz ateşli ve istekli birisiniz, bu bazen yengeç kadınını sıkabilir.

Akrep Erkeği – Aslan Kadını; Aslan kadını ile bir beraberlik düşünüyorsanız eğer, işinizin ve maaşınızın çok iyi olması gerekir. Aslan kadını yok denilmesinden hoşlanmaz her istediği lsun ister. Aslan kadını ona her istediğini verebilecek bir erkek ister, çünkü o özel olmayı sever. Bir akrep erkeği olarak aslan kadınının yanında kendinizi kral gibi hissedersiniz.

Eğer bir aslan kadını ile beraber iseniz, kıskançlıklarınızı ve alışkanlıklarınızı bir kenara bırakın çünkü bunlar ona göre değildir. Aslan kadını ile aranızda cinsel açıdan sorun olmaz ve o emirler vermez iseniz uyumlu bir çift olursunuz.

Akrep Erkeği – Başak Kadını; Başak kadını ile konuşmak ve onu tanımak bile farklı meziyettir. Çünkü o akrep erkeğinin aksine tutkuludur. Duygularını ve hislerini açmaya çekinir ve utanır. Siz akrep erkeği olarak duygularını dış vuran ve ateşli yapınızı ile başak kadını sizden korkabilir. Başak kadını ile bir şeyler yaşayacaksanız eğer, acele etmeyin sabırla bekleyin, çünkü güvenmek için zamana ihtiyaç duyar.

Akrep erkeği olarak plansız olarak yapılan evlenme teklifi karşısında çekimser kalır. Başak kadınının kendine göre tutumları vardır. Başak kadını aşk ve evlilik hayatına farklı bir gözle bakar. İkiniz arasında cinsellik ile ilgili sorunlarınız’da olabilir. Başak kadını düzenli olmayı sever ve bu aranızda sorunlar yaratabilir.

Akrep Erkeği – Terazi Kadını; Terazi kadınını elde etmek istiyorsanız, ona karşı sabırlı, kibar ve naif olun. Çünkü terazi kadınına tutarsız davranırsanız bu sizden soğumasını sağlar. Terazi kadını zeki olmasının yanı sıra her konuya farklı gözle bakıp ele alır. Ve yaptığı tezlerde gönül ilişkilerinde fikirleri doğrudur. Yalnzı tek sorununuz bir terazi kadını ile beraberseniz güven problemi yaşayacak olmanızdır. Tek düzelikten kurtulun ve birbirinizi dinlemeyi bilin.

Akrep Erkeği – Akrep Kadını; Akrep kadını ve akrep erkeği arasında nasıl bir ilişki olur merak konusudur. İki burç arasında mutlu bir aile yada normal bir ilişki olması söz konusu değildir. Bu burçta doğan iki kişi ve iki karakter arasında fırtınalar kopar. Bu durum kişilerin olgunluğuna’da bağlıdır ve iki taraf’da olgun ise güzel bir ilişkide meydan çıkabilir. Akrep kadını ve erkeği bunlardan biri olgunlaşmamış ise sorunlar çıkar.

Bu iki burcu olumlu olarak değerlendirdiğimiz zaman her ikisi’de ne istediğini bilen kişilersiniz. Bazen yönetici durumunun  kimde olduğu belli olmaz. Tutkulu ve ateşli olan bu iki akrep sekste asla sıkılmazlar. Akrep olan bir evde çocuk olmak kolay değildir. Akrep kadını ve erkeği kendi sorunlarına o kadar dalmışlardır ki çocuklarının varlıklarını unuturlar ve bunun onlarda nasıl bir etki bıraktığını bilmezler.

Akrep Erkeği – Yay Kadını; Yay kadını ile bir birliktelik sizin umduğunuz kadar kolay olmayacaktır. Yay kadını sizi istediği tarafa çekip yönlendirebilir ve kesinlikle bağlanmaz. Akrep erkeği olarak bir yay kadını sizi rahat bir aile kurmak için gözüne hoş gelebilirsiniz. Akrep erkeği hırslı ve kendine çok fazla güvenir bu da yay kadınının hoşuna gider. Bu durumda kendi tutku ve ateşinizi bir kenara bırakıp onu hayatınızda bir yere koyabilirsiniz.

Yay kadını ile evlenmeyi düşünüyorsanız onu evlendikten sonra işinde ayırmayın bırakın çalışsın. Çünkü o evde kaldığı sürece kendini işe yaramaz hisseder. Durum böyle olsa bile o kadınlık görevlerini yerine muntazam bir şekilde getirir. Yay kadını çok iyi bir gözlemcidir, çocuklarının neye yetenekli olduğunu bilir ve ona göre yönlendirir.

Akrep Erkeği – Oğlak Kadını; Oğlak kadını denildiği zaman herkesin aklına kendini her şeyden soyutlayan bir kadın gelir. Çünkü o kendini her türlü olası duruma karşı korur. Oğlak kadını eğer aradığı erkeği bulmuş ise onunla beraber olur ve herkese her şeye meydan okur. Oğlak kadını ailesine düşkündür ve onu ailesinden ayırmak oldukça zor olur. Oğlak kadını ile ilişkinizde ailesine karşı olan tavırlarınızda dikkatli olun çünkü ters bir durumda size karşı cephe alır. Ama yine de bir oğlak kadını ile beraber olmak bunlara katlanmaya değer.

Oğlak kadını dürüsttür ve evliliği için her şeyi yapar. Bir oğlak kadını için aşk teslimiyettir ve kendini ona bırakmaktır ve bunu karşı tarafın hissetmesini ister. Onunla beraber iken ona meydan okumayan ve güvenini sarsmayın. Oğlak kadını ve akrep erkeğinin arasında saygı ve sevgi vardır. Bu ilişki arasında sıkılmaya diye bir şey olmaz.

Akrep Erkeği – Kova Kadını; Kova kadını ile evliliğinizde başa bir çığır açabilirsiniz, fakat kuralları olan bir hayat size göre değildir.Kova kadınının hayalleri yüksektir ve ayakları yere basmaz. Bir kova kadınının kendini ispatlaması için aile ortamı doğru bir tercih değildir. Kova kadını aşırı feministtir.

Eğer bir kova kadını ile beraber olmak istiyorsanız çok fazla emek ve çaba sarf etmeniz gerekir. Kova kadını alışılmışlarının dışında bir kadındır. Kova kadını bütün enerji ve gücünü başka şeylere harcayarak sekse vakit ayırmaz.

Akrep Erkeği – Balık Kadını; Balık kadını ile ilişkinizde duygularınızı serbest bırakabilirsiniz. Çünkü siz koruyucu olmayı seviyorsunuz. Balık kadını güçlü bir erkeğe ihtiyaç duyar çünkü güven eksikliği yaşar. Çünkü o herkesi kendisi gibi düşünür, etrafındaki herkesi de iyimser ve dürüst diye düşünür. Durum tam ters olduğunda ise hayal kırıklığı yaşar. Balık kadını sorumluluk almayı sever ve bunu yapabilir.

Balık sevilmeyi hak eder ve onunla beraber olmak için sizin için çok büyük bir şanstır. Balık kadını güçlü sezgileri, fantezileri ve ev işlerinde ne kadar becerikli olduğunu size gösterir. Bir balık kadını size sormadan sizin adınıza kararlar vermez ve işlerinize karışmaz. Balık kadını ile birlikteliğinizde hata yapmayın ve onun güvenini kırmayın.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca