Yengeç Burcu

Sizin burcunuzun bir diğer adı da ‘Yuva Burcu’dur. Çünkü siz ömür boyunca yuvaya önem veren bir insansınız. Sizin için vatan, yuva ve çevreniz son derece değerlidir. Vatanınız, aileniz, sevdikleriniz ve top­lum için türlü özveride bulunabilirsiniz.

Aynca söz verip dönmek gibi hu­yunuz da yoktur. Onun için topluma verdiğiniz sözlerinizi tutarsınız. Çevrenizdekilerin daha rahat, daha güvenli, daha mutlu olabilmesi için uğraşırsınız.

Etkileme: Her burcun belirli bir tutumu vardır, burç insanları türlü şekillerde etki yaparlar. Sizin etkiniz ilk anda sezilmez. Çünkü, nazik, sakin, çekingen görünebilen, önceleri susmayı uygun bulan bir tipsiniz. Fakat kısa süre sonra siz uyumunuzla çevrenizdekileri olumlu şekilde etkilemeye başlarsınız. İnsanlar sizin yanınızda tatlı bir huzur duyarlar. Sevildiklerini, kendilerine önem verildiğini, güvende olduklarını düşünürler.

Gerçekten de güvendedirler. Zira siz sevdiklerinizi ko­rumayı kendinize görev edinmişsiniz. Çevrenizi böyle tatlı etkilemenin nedeni de şefkat hissinizin gelişmiş olmasıdır. Size bu uyumlu duyguları da yıldızınız Ay vermektedir. Çevrenize verebildiğiniz bu tatlı duygular ve uyum sayesinde başarılı olabileceğinizi de söyleyelim. Çünkü sizin bu­lunduğunuz yerde tatsızlık çıkmaz.

Tartışmalar kesilir. İnsanlar birbirleriyle daha iyi anlaşma olanağı bulurlar. Bu sayede de daha iyi sonuçlar alırlar. Siz, etrafı yatıştırmaktan zevk duyarsınız. Ayrıca kendi işleri­nizde de bu uyumdan yararlanırsınız. En sert durumlarda bile size ‘Hayır’ diyebilecek pek kimse bulunamaz. İşte bu özellikten daima yarar­lanmalısınız.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca